13-latka potrącona na pasach

18 maja 2017, 09:24, aw
fot. KWP
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowy poranek przy Al. 11 Listopada w Gorzowie. Doszło tam do potrącenia 13-letniej dziewczynki, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Dziecko trafiło do szpitala.

W czwartkowy poranek około godz. 7.40 przy skrzyżowaniu Alei 11 Listopada i ul. Olimpijskiej doszło do potrącenia 13-letniej dziewczynki. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika.

Według wstępnych ustaleń, 47-latka kierująca renault scenic jechała Al. 11 Listopada w kierunku centrum. Z kolei 13-latka przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych tuż za skrzyżowaniem z ul. Olimpijską.

- 47-letnia kierująca renault scenic potrąciła prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 13-latkę. Dziewczynka z obrażeniami nogi trafiła do gorzowskiego szpitala – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Nie wiadomo dlaczego kobieta nie zatrzymała się i potrąciła dziecko. Policjanci czekają na obrażenia ze szpitala – wtedy okaże się czy kobieta odpowie za kolizję i zostanie ukarana mandatem i punktami karnymi czy też za wypadek. Wtedy sprawa trafi do sądu.


Podziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże