Czołówka BMW i opla [zdjęcia]

15 maja 2017, 15:46, red
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych przy ul. Matejki w Gorzowie. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu od czytelniczki.

Do wypadku doszło około godz. 15.30 przy ul. Matejki, tuż za skrzyżowaniem z ul. Żeromskiego w kierunku Marcinkowskiego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – BMW w kombi oraz opel astra.

W oplu podróżowała matka z 2-letnim dzieckiem, natomiast w BMW jechały cztery osoby, w tym dwójka dzieci. Na miejscu jest straż pożarna i policja. Kobieta kierująca oplem wraz z dzieckiem została zabrana do gorzowskiego szpitala. Na obserwację został zabrany również 38-letni kierowca BMW z dwójką dzieci. Droga jest obecnie zablokowana.

Według wstępnych ustaleń, opel jechał ul. Matejki w dół, z kolei BMW poruszało się pod górę w kierunku osiedla Staszica. Nieoficjalnie - na tylnym siedzeniu opla znajdowały się puszki z farbą, które podczas hamowania poleciały do przodu i przygniotły matkę oraz dziecko w foteliku. Całe wnętrze samochodu jest zalane farbą.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!