Polki z kontraktami na nowy sezon

15 maja 2017, 15:13, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Zagraniczne zawodniczki grające do tej pory w AZS AJP Gorzów, po doskonałym sezonie rozegranym w Gorzowie przebierają w ofertach. Klubowi z Chopina trudno będzie zatrzymać którąkolwiek z nich, bo wymagania finansowe rosną wraz z ilością zdobytych punktów.

Wiadomo już, że w naszym składzie nie zobaczymy Nicole Seekamp, Australijkę, która podpisała już kontrakt z innym klubem. Trwają rozmowy z Courtney Hurt, ale wiemy, że zawodniczka otrzymała bardzo dużo ciekawych ofert i będzie je niezmiernie trudno przebić. Taka sama sytuacja jest ze Stefanie Talbot, która w tym roku związała się z klubem z WNBA.

Sternicy gorzowskiego klubu rozmawiają teraz z Polkami i finalizują kontrakty. Dziś do klubu wpłynęła podpisana umowa z Olą Pawlak, kilka dni temu swój podpis pod kontraktem złożyła Magda Szajtauer. Priorytetem w klubie było też zatrzymanie w drużynie Pauliny Misiek i to się udało. Pewne jest, że w zespole nie zobaczymy Katarzyny Dźwigalskiej, która spodziewa się dziecka.

- W tej chwili siadamy i dobieramy pozostałe zawodniczki, bo oprócz Darii Stelmach skończyły się kontrakty wszystkim polskim zawodniczkom. Jestem przekonany, że część z nich zobaczymy też na parkietach w sezonie 2017/2018 – mówił trener Dariusz Maciejewski.  


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!