Kto widział ten wypadek? [zdjęcia]

15 maja 2017, 15:03, aw
fot. Marcin Kluwak
Chociaż od poważnego wypadku przy ul. Matejki w Gorzowie minęło siedem miesięcy, to dopiero teraz gorzowscy policjanci wydali komunikat, w którym szukają świadków zdarzenia. Pomożecie?

Wszystko działo się w poniedziałek 24 października 2016 roku przy skrzyżowani ul. Matejki i Skłodowskiej-Curie. Około godz. 12.15 doszło tam to wypadku z udziałem dwóch samochodów - skody oraz jeepa Grand Cherokee. Siła uderzenia była na tyle mocna, że przody obu aut zostały zmiażdżone.

Według ówczesnych ustaleń policjantów wynikało, że skoda jechała w dół w kierunku ul. Kosynierów Gdyńskich, z kolei jeep jechał pod górkę. Z niewiadomych przyczyn na łuku drogi, 30-letni kierowca skody zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jeepem. 63-letni kierowca jeepa został ranny, trafił do szpitala. Poważne obrażenia odniósł również 30-latek – miał liczne złamania, w ciężkim stanie został przewieziony do gorzowskiego szpitala.

Chociaż od wypadku minęło już siedem miesięcy, to w poniedziałek 15 maja gorzowscy policjanci zwrócili się z prośbą o pomoc w odnalezieniu świadków wypadku.

- Policjanci Komisariatu I Policji w Gorzowie Wielkopolskim prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 października 2016 roku na skrzyżowaniu ul. Matejki i ul. Skłodowskiej-Curie, w wyniku którego doszło do zderzenia dwóch aut. Szukamy naocznych świadków, którzy przebywali w rejonie zdarzenia przed przybyciem policji i pogotowia ratunkowego. Dlatego też, każdą osobę która widziała to zdarzenie prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Gorzowie Wielkopolskim pod tel. 957 382 111 – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

FotoreportażPodziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże