Wyścig demolka na poligonie [film i zdjęcia]

14 maja 2017, 15:58, aw
fot. Anna Warchoł
W niedzielne południe na poligonie w Gorzowie wystartował widowiskowy wyścig Wrak Race. W nietypowym rajdzie wzięło udział ponad 30 pojazdów, których wartość nie mogła przekraczać 1 tys. zł.

Kolorowe napisy, rogi na dachu czy tablica „zakaz wyprzedzania”, a do tego brak drzwi, nadkoli czy zderzaków – tak prezentowały się pojazdy, a raczej wraki samochodów które stanęły do walki w wyścigu Wrak Race na byłym gorzowskim poligonie. Impreza wystartowała w niedzielę 14 maja w samo południe.

Wrak Race to nietypowy rajd, którym wziąć udział mogły auta nie przekraczające wartości 1 tys. zł. Samochód nie musiał być dopuszczony do ruchu, ale musiał posiadać pasy bezpieczeństwa, a kierowcy kaski ochronne.

Na starcie rajdu stawiło się 36 uczestników, którzy mieli sporo frajdy z samej jazdy. A tor nie należał do łatwych – było na nim sporo błota i do tego zakręty. Część wraków nie była w stanie nawet dojechać do mety, bo po drodze „coś” się urwało lub zagotowało. Najważniejsze nie było zwycięstwo w wyścigu, ale sam udział. Zresztą zdjęcia i materiał wideo mówi sam za siebie.

FotoreportażPodziel się


Komentarze
Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże