Motocyklista zginął na S3 [zdjęcia]

14 maja 2017, 12:42, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do tragedii doszło na drodze ekspresowej S3 koło Skwierzyny. Motocyklista zginął na miejscu. Pas w kierunku Gorzowa jest zablokowany. Objazd wyznaczono "starą trójką".

Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol na nasz numer alarmowy 515 016 102 oraz od czytelniczki Izabeli na facebookowym profilu.

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło po godz. 12 na 120 km trasy S3 koło Skwierzyny. Mężczyzna jechał swoim motocyklem pasem w kierunku Gorzowa. Z niewiadomych przyczyn zjechał na lewą stronę i uderzył w barierki odgradzające pasy jezdni.

Do reanimacji mężczyzny przystąpiły osoby, które zatrzymały się na ekspresówce widząc wypadek. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji – lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon motocyklisty. Motocykl był na tablicach rejestracyjnych z powiatu myśliborskiego.

Droga ekspresowa S3 jest w tym momencie zablokowana w kierunku Gorzowa. Policjanci wyznaczyli objazd „starą trójką”. Na miejscu jest również straż pożarna, która zabezpiecza miejsce zdarzenia.

AKTUALIZACJA

godz. 13.15 - Ruch w kierunku Gorzowa odbywa się prawym pasem.

godz. 14.30 - Na miejscu pracuje prokurator, który wraz z policjantami ustala dokładne przyczyny tego tragicznego wypadku. Wiemy, że ofiarą tego wypadku jest 43-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!