Dachowanie przy Kostrzyńskiej

13 maja 2017, 23:27, Marcin Kluwak
Pijany 37-latek dachował na ulicy Kostrzyńskiej. Wyszedł z pojazdu o własnych siłach, ale we krwi miał blisko 2 promile alkoholu.

Informacje o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników na nasz dyżurny numer 515 016 102. - dziękujemy bardzo! Przejeżdżający ulicą Kostrzyńską kierowcy widzieli stojące na poboczu auto oraz wozy strażackie, pogotowie i policję. Okazało się, że sprawcą całego zamieszania jest 37-letni mieszkaniec Gorzowa, który kierował Vectrą. Jak informuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji, mężczyzna najprawdopodobniej jechał od Wieprzyc w kierunku centrum miasta. W pewnej chwili nie opanował pojazdu i wpadł do rowu. Auto przewróciło się na dach. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało, wyszedł z auta o własnych siłach. Jak się później okazało, 37-latek miał we krwi blisko 2 promile alkoholu.

Na miejscu swoje czynności prowadzili policjanci z Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji. Mają ustalić jak doszło do tego zdarzenia. Ruch na ulicy Kostrzyńskiej utrudniony był przez kilka godzin.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!