W Gdańsku grzał ławę...

12 maja 2017, 11:39, red
Linus Sundstroem odszedł z Gdańska, bo nie znalazł miejsca w składzie I-ligowego Wybrzeża. Teraz ma wystartować w Stali, w miejsce kontuzjowanego Kasprzaka. Jak donosi portal trojmiasto.pl, Sundstroem wystąpił tylko i przywiózł zaledwie... 5 punktów.

- Linus Sundstroem wystąpił tylko na inaugurację. W meczu z Lokomotiv Daugavpils przywiózł tylko 5 punktów. W kolejnych obsadach Mirosław Kowalik pomijał Szweda, a w jego miejsce wpisywał Andersa Thomsena – czytamy na wspomnianym portalu internetowym. Z odejścia Linusa z Gdańska cieszą się kibice, którzy bardziej liczą na Thomasena. - Forma pozostawiała wiele do życzenia lepiej postawić na perspektywicznego,walczącego Thomsena. Plus dla klubu że nie blokowali zawodnika zawodnika. Kadrę mamy szeroką im mniejsza rotacja składem tym lepiej – piszą w komentarzach kibice tamtejszego klubu.

Nieco inaczej na tę sprawę patrzą w Gorzowie. - To jest po pierwsze zawodnik, który u nas już w klubie jeździł. Zna nasze oczekiwania i wymagania. Nie zawsze był w komfortowej sytuacji, bo i wypadał ze składu, musiał rywalizować o powrót do niego, więc dla niego nie będzie to nowością. Ponadto wie, czym pachnie ekstraliga – mówił w wywiadzie dla portalu interia.pl trener Stanisław Chomski.

W poprzednim sezonie Sundtroem pojechał w 16 meczach ligowych Wybrzeża. W 80 wyścigach zdobył 142 punkty i 11 bonusów. Jego średnie roczne wyniosły 1,913 (na bieg) i 8,88 (na spotkanie).


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!