Wiadomości › Żużel

Pasjonujące zawody, czy mecz do „jednej bramki”?

25 maja 2017, 18:01
Wielkie derby żużlowe przed nami. W niedzielę na stadionie przy Śląskiej gorzowska Stal podejmie ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja nSport+

GKSŻ wezwie prezesa na dywanik?

23 maja 2017, 15:15
W żużlowej centrali zawrzało. Jak informuje na swoich stronach internetowych Przegląd Sportowy, prezes Stali Gorzów może być w każdej chwili wezwany na dywanik. Sternik klubu może zostać ukarany grzywną, a nawet zawieszeniem.

Stal wygrywa wyraźnie z Unią!

21 maja 2017, 21:05
Osłabiony gorzowski zespół wygrywa kolejny ligowy mecz. W hicie kolejki żółto-niebiescy pokonują leszczyńską Unię. Znakomite zawody zaliczyli Bartosz Zmarzlik i Martin Vaculik.

W Gdańsku grzał ławę...

12 maja 2017, 11:39
Linus Sundstroem odszedł z Gdańska, bo nie znalazł miejsca w składzie I-ligowego Wybrzeża. Teraz ma wystartować w Stali, w miejsce kontuzjowanego Kasprzaka. Jak donosi portal trojmiasto.pl, Sundstroem wystąpił tylko i przywiózł zaledwie... 5 punktów.

Vaculik triumfuje w pierwszym Grand Prix

29 kwietnia 2017, 21:54
Za nami pierwszy w tym roku turniej Grand Prix w słoweńskim Krsko. Jak wypadli reprezentacji Stali Gorzów? Świetnie spisał się Martin Vaculik, który wygrał zawody, ósmy był Niels Krisitan Iversen, a jedenasty Bartosz Zmarzlik.

Trener Chomski zawieszony!

27 kwietnia 2017, 19:33
Komisja Orzekająca Ligi zdecydowała, że trener Stali Gorzów Stanisław Chomski zostanie zawieszony za zachowanie podczas meczu w Toruniu. To oznacza brak Chomskiego podczas niedzielnego meczu.

Przemek Pawlicki w Złotym Kasku

20 kwietnia 2017, 20:54
Kilkaset osób obejrzało kiepskie widowisko przy Wrocławskiej w Zielonej Górze. Przełożony z 14 kwietnia finał Złotego Kasku wygrał zawodnik Stali Gorzów – Przemysław Pawlicki. Drugi był Janusz Kołodziej, a trzeci – Piotr Pawlicki.

Stal wygrywa w Toruniu! [film i zdjęcia]

17 kwietnia 2017, 22:09
- Tu się nic nie udaje, to jest praca całego zespołu. Bez punktu Huberta Czerniawskiego byśmy tego meczu nie wygrali – mówił tuż po meczu z Get Well Totuń trener Stali Gorzów Stanisław Chomski. Żółto-niebiescy na inaugurację sezonu żużlowego wygrali w Toruniu 46:44.

Finaliści na start!

17 kwietnia 2017, 12:03
Rewanż za finały mistrzostw Polski i to na samym początku sezonu. Żużlowe ściganie, czas zacząć. Gorzowska Stal zainauguruje rozgrywki na trudnym dla siebie obiekcie w Toruniu. Na Moto-Arenie naprzeciwko siebie staną zawodnicy, którzy w ubiegłym roku walczyli między sobą o tytuł mistrzów Polski. Emocje gwarantowane.

Memoriał Jancarza wygrywa Dudek

9 kwietnia 2017, 19:41
Przemysław Pawlicki reprezentujący barwy gorzowskiej Stali zajął trzecie miejsce w memoriale im. Edwarda Jancarza. Zawody wygrał po raz drugi z rzędu zielonogórzanin – Patryk Dudek.


Fotoreportaże