Wiadomości › Żużel

Iversen odchodzi ze Stali Gorzów

16 października 2017, 20:43
Co było plotką, stało się faktem - Niels Kristian Iversen zmienił barwy klubowe. Po 6 latach startów w gorzowskiej Stali, Duńczyk postanowił podpisać kontrakt w Toruniu.

Spekulacje na temat kontraktu Iversena

14 października 2017, 11:03
Branżowe portale prześcigają się w informacjach dotyczących kontraktu Nielsa Kristiana Iversena. Jedni twierdzą, że kontrakt PUK-a ze Stalą jest już podpisany, inni, że Duńczyk jest już dogadany z tarnowską Unią.

Szymon Woźniak w gorzowskiej Stali?

13 października 2017, 11:27
W tym roku w Gorzowie zdobył tytuł mistrza Polski. Kilka dni po finale był już dogadany z gorzowskim klubem. Mowa tu o Szymonie Woźniaku, który według portalu sportowefakty.wp.pl ma trafić do Stali.

Zmarzlik na podium w Toruniu

7 października 2017, 21:23
Trzecie miejsce Bartosza Zmarzlika w Grand Prix Polski w Toruniu. Zawodnik gorzowskiej Stali przegrał w finałowym biegu z Dudkiem i Wofifndenem.

Stal Gorzów z brązowym medalem mistrzostw Polski

1 października 2017, 20:30
- Ten brązowy medal na ziemi zielonogórskiej smakuje nam wszystkim dobrze. W jakiś sposób zrekompensowaliśmy to, że nie jechaliśmy o złoto – mówił tuż po meczu w Zielonej Górze trener gorzowskiej Stali Stanisław Chomski. Gorzowie pokonując w dwumeczu Falubaz wywalczyli sobie brązowy medal mistrzostw Polski

Mecz w Zielonej Górze odwołany

24 września 2017, 16:38
Mecz o brąz dopiero w najbliższą niedzielę. Mimo usilnych starań organizatorów nie udało się rozegrać rewanżowego meczu w Zielonej Górze. Wszystkiemu winny jest deszcz.

Zmarzlik drugi w Sztokholmie

23 września 2017, 22:26
Bartosz Zmarzlik na podium GP w Sztokholmie. Zawodnik gorzowskiej Stali chce powalczyć o miejsce na podium. Do trzeciego w klasyfikacji generalnej Janowskiego, Zmarzlik traci 14 punktów.

Dla kogo brąz na otarcie łez?

22 września 2017, 13:43
Czy Falubaz zdoła podnieść się po sromotnej porażce w Gorzowie? W niedzielę oba zespoły ponownie staną naprzeciwko siebie. Stawką będzie brązowy medal mistrzostw Polski.

Karczmarz jeździ za mało?

21 września 2017, 10:44
Rafał Karczmarz, który w ostatnich tygodniach jest w rewelacyjnej formie nie do końca jest "startowo" wykorzystywany przez swojego trenera. Poza meczem z Włókniarzem Częstochowa nie zastąpił do tej pory żadnego seniora, a także nie wziął udziału w żadnym biegu nominowanym w całym sezonie.

Stal z solidną zaliczką przed rewanżem z Falubazem [zdjęcia]

17 września 2017, 18:30
W niedzielę na gorzowskim stadionie został rozegrany pierwszy mecz o brąz. Stal Gorzów po zaciętej walce zwyciężyła z Falubazem Zielona Góra 52:38. W kontekście rewanżu gorzowianie mają 14 punktową zaliczkę.
Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski