Wiadomości › Sport

Stal integruje się w Karpaczu

26 lutego 2018, 11:48
Integracja, zjeżdżanie na nartach, wspólne spędzanie czasu i mentalne przygotowanie do zbliżającego się sezonu. Zawodnicy gorzowskiej Stali po raz kolejny wyjechali do Karpacza na obóz integracyjny.

Młode akademiczki wicemistrzyniami Polski!

25 lutego 2018, 17:16
Jeszcze przed turniejem niewiele osób wskazywało, że po raz kolejny o tytuł mistrzowski w kategorii U22 bić się będą gorzowianki. Podopieczne trenera Roberta Pieczyraka przegrały w finale ze swoim odwiecznym rywalem – drużyną z Gdyni.

Lublinianki po raz kolejny lepsze

18 lutego 2018, 20:15
Koszykarki AZS AJP Gorzów po bardzo zaciętym meczu przegrywają z akademiczkami z Lublina 77:66. O zwycięstwie przyjezdnych zadecydowała ostatnia kwarta.

40 bramek szczypiornistów Stali

10 lutego 2018, 21:27
40:23 wygrali szczypiorniści gorzowskiej Stali z drużyną MKS Grudziądz. Mecz był zacięty jedynie przez pierwsze 10 minut. Później na parkiecie królowali gorzowianie.

Emocje do ostatnich sekund

27 stycznia 2018, 21:42
49 razy zmieniało się prowadzenie w meczu AZS AJP Gorzów – Basket 90 Gdynia. Oba zespoły pokazały bardzo dobrą koszykówkę, co w połączeniu z pełną halą w Gorzowie dało fantastyczne widowisko. Losy spotkania ważyły się praktycznie do ostatnich sekund.

Kolejna Australijka wzmacnia AZS AJP

16 stycznia 2018, 21:23
Natalie Hurst to nowa rozgrywająca w zespole AZS AJP Gorzów. Australijkę zobaczymy pod koniec stycznia w meczu przeciwko zespołowi z Gdyni.

Polkowice pokonane we własnej hali!

14 stycznia 2018, 21:37
Paulina Misiek to prawdziwa bohaterka dzisiejszego, wyjazdowego spotkania z CCC Polkowice. Kapitan poprowadziła swoją drużynę do zwycięstwa. Akademiczki wygrały na trudnym terenie 91:83.

Przed ligą pojedziemy z Falubazem

9 stycznia 2018, 21:34
Już w marcu, o ile pozwoli pogoda, zawarczą żużlowe motocykle. Kibiców czarnego sportu już na początku czeka niezła dawka emocji. Gorzowianie pierwsze sparringowe mecze rozegrają z Falubazem Zielone Góra.

Zwycięstwo po nerwowej końcówce

7 stycznia 2018, 21:51
Do ostatnich sekund ważyły się losy zwycięstwa w meczu pomiędzy AZS AJ a Ostrovia Ostrów. Zimną krew zachowały do końca gorzowianki, które wygrały 85:81.

Charytatywnie dla Golloba

29 grudnia 2017, 18:30
W lutym w Gorzowie odbędzie się bal charytatywny Stali Gorzów podczas którego będą zbierane pieniądze na rehabilitację Tomasza Golloba. Wśród fantów będzie można wylicytować m.in. koszulkę z autografem mistrza.