Gorzowianki przegrywają w Gdyni

17 października 2018, 20:25
Liga nabiera tempa. Kilka dni po inauguracyjnym meczu w Gorzowie, koszykarki z AZS AJP pojechały na kolejne spotkanie do Gdyni. Tam podejmowała je drużyna Arki. Gorzowianki przegrały 80:73.

Ruszyło biegowe Grand Prix Gorzowa

14 października 2018, 19:20
Na początek biegali po Parku Górczyński. Trasa mało wymagająca, biegacze mieli do pokonania 2 pętle o różnej nawierzchni. Był to pierwszy z sześciu biegów w ramach Grand Prix Gorzowa. Finałowe bieganie odbędzie się 17 marca 2019 roku.

Koszykarki wygrywają pierwszy mecz

13 października 2018, 21:33
Gorzowianki wygrywają inauguracyjny mecz sezonu 2018/19 z AZS UMCS Lublin 87:69. Licznie zgromadzeni kibice w hali przy ulicy Chopina oglądali pasjonujące widowisko.

Woźniak zostaje w Stali Gorzów

12 października 2018, 20:04
W piątek Stal Gorzów oficjalnie poinformowała, że na najbliższy rok w klubie zostaje Szymon Woźniak. To drugi senior obok Bartosza Zmarzlika, który zdecydował się dalej jeździć na gorzowskiej drużyny.

Terminarz Grand Prix 2019

9 października 2018, 16:52
Do kalendarza FIM Speedway Grand Prix wracają tory we Wrocławiu i Vojens. BSI opublikowało właśnie terminarz rozgrywek na 2019 rok. Niestety w przyszłym sezonie zabraknie zawodów w Gorzowie.

Zmarzlik najlepszym polskim żużlowcem!

8 października 2018, 21:39
Bartosz Zmarzlik trzeci rok z rzędu zdobył tytuł najlepszego polskiego żużlowca PGE Ekstraligi. Żużlowiec Stali Gorzów pokonał w pojedynku Macieja Janowskiego i Janusza Kołodzieja. Ponadto Stanisław Chomski zdobył tytuł najlepszego trenera sezonu 2018.

5 pucharów gorzowskich kickboxerów

8 października 2018, 10:24
4 srebrna i jeden brąz przywożą zawodnicy KSW Gorzów z Międzynarodowego Pucharu Czech w Kickboxingu WAKO. Zawody te odbyły się w dniach 05-06 października w czeskiej Pradze.

Zmarzlik wicemistrzem świata

6 października 2018, 21:59
Zawodnik gorzowskiej Stali zdobył srebrny medal indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Zmarzlik w zawodach w Toruniu zdobył 15 punktów. Mistrzem świata został Brytyjczyk – Tai Woffinden.

Trzy mecze w Trutnovie

23 września 2018, 15:25
Dwie przegrane i jedno zwycięstwo. Koszykarki AZS AJP Gorzów wzięły udział w turnieju o Puchar Miasta Trutnova. W zawodach brały udział też zespoły z Czech, Niemiec i Słowacji.