Polkowice wciąż niepokonane

9 grudnia 2018, 17:20
Gorzowianki mecz z Polkowicami rozegrały praktycznie w piątkę. W niedzielne popołudnie trener Maciejewski nie mógł liczyć na punkty zmienniczek. W końcówce więcej sił miały polkowiczanki, co pozwoliło im na wygranie meczu.

Koszykarki wygrywają w Moskwie

6 grudnia 2018, 22:16
Akademiczki wygrywają kolejny mecz w europejskich pucharach. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Maciejewskiego wygrywają w Rosji. Ekipa Spartak MR Vidnoje musiała po raz drugi uznać wyższość naszych dziewczyn.

W końcówce lepsze Artego

2 grudnia 2018, 21:17
Pasjonujący do samego końca. Tak w jednym zdaniu można opisać niedzielny mecz pomiędzy Artego Bydgoszcz a InwestInThe West Enea AZS Gorzów. Gorzowianki ton grze nadawały przez pierwsze 20 minut. Później losy meczu się odwróciły.

Horror przy Chopina

29 listopada 2018, 19:46
Dopiero w dogrywce rozstrzygnęły się losy meczu w europejskich pucharach pomiędzy gorzowskim AZS-em, a bydgoskim Artego. Po 45 minutach gry zwycięskie z parkietu schodziły gorzowianki.

W Gorzowie górą Wisła [zdjęcia]

11 listopada 2018, 21:28
W Gorzowie tym razem górą Wisła. Zawodniczki z Krakowa tylko na początku spotkania były na minusie. Po kilku minutach objęły prowadzenie i nie oddały go już do końca.

Akademiczki wygrywają w Łodzi

4 listopada 2018, 20:00
Akademiczki wywożą z Łodzi cenne punkty. Kto myślał, że mecz z Widzewem to będzie lekki spacerek, ten mocno się pomylił. Widzewianki postawiły przeciwniczkom twarde warunki.

Pogrom przy Wyszyńskiego

3 listopada 2018, 15:02
Nie udał się kolejny mecz piłkarzom gorzowskiej Warty. Tym razem podopieczni trenera Mateusza Konefała ulegli wysoko drugiemu zespołowi Zagłębia Lubin. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 0:4.

Kasprzak oficjalnie zostaje w Stali

2 listopada 2018, 18:19
W piątek Krzysztof Kasprzak przedłużył kontrakt ze Stalą Gorzów na kolejny sezon. Tym samym wychowanek Unii Leszno będzie jeździł na Jancarzu już ósmy rok.

Stal z Kildemandem i Thomsenem

29 października 2018, 13:54
Na stronach internetowych Przeglądu Sportowego pojawiło się zestawienie z żużlowej giełdy transferowej. I choć okienko transferowe jest jeszcze zamknięte, wielu zawodników znalazło już zatrudnienie w nowych klubach. Gorzów stracił Vaculika, a zyskał Kildemanda.

x