Wiadomości › Sport

AZS w tym sezonie mierzy wysoko

14 sierpnia 2018, 18:51
Ligę rozpoczynamy 13 października meczem z Lublinem. To będzie sezon wielkich powrotów. W składzie gorzowskiego zespołu ponownie zobaczymy Katarzynę Dźwigalską oraz Sharnee Zoll-Norman.

Stal Gorzów wygrywa z Wrocławiem [zdjęcia]

12 sierpnia 2018, 21:30
Po zaciętej walce podczas niedzielnego meczu Stal Gorzów wygrała ze Sparta Wrocław. Najlepszym zawodnikiem gorzowskiej drużyny był Bartosz Zmarzli, który zdobył 12 punktów. Chociaż gorzowianie wygrali mecz, to punkt bonusowy powędrował do drużyny z Wrocławia.

Zmarzlik wykluczony z finału mistrzostw Polski

4 sierpnia 2018, 21:51
W sobotę na stadionie w Lesznie zostały rozegrane indywidualne mistrzostwa Polski. Broniący tytułu Szymon Woźniak nie awansował do finału. Bartosz Zmarzlik został wykluczony w finale, natomiast nowym mistrzem Polski został Piotr Pawlicki.

Stal wywozi z Tarnowa trzy punkty

29 lipca 2018, 19:09
Gorzowianie wywożą z Tarnowa trzy cenne punkty, natomiast gospodarze z niepokojem patrzą na ligową tabelę. Przegrana w meczu z Gorzowem oznacza, że „jaskółki” są coraz bliżej spadku do I ligi.

Czy Stal wskoczy na fotel lidera?

27 lipca 2018, 10:01
Na Jancarzu będzie zapewne gorąco. I nie chodzi tylko o temperaturę otoczenia, ale o emocje, jakie towarzyszyć będą w meczu na szczycie pomiędzy gorzowską Stalą a leszczyńską Unią. Jeżeli gorzowianie wygrają i zdobędą bonus – wskoczą na pierwsze miejsce w tabeli.

Bartek Zmarzlik wygrywa w Cardiff

21 lipca 2018, 21:20
Bartosz Zmarzlik wygrywa w Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Zawodnik gorzowskiej Stali wygrał z Woffindenem, Hancockiem i Maciejem Janowskim.

Srebro dla juniorów Stali!

20 lipca 2018, 22:30
Stalowcy wicemistrzami Polski Młodzieżowych Par Klubowych. Pierwsze miejsce zajęli juniorzy leszczyńskiej Unii, a trzecie – Sparty Wrocław. Poza podium między innymi żużlowcy Falubazu Zielona Góra.

Zmarzlik tym razem na podium!

7 lipca 2018, 21:33
Bartosz Zmarzlik zajmuje w GP Szwecji trzecie miejsce. W finale przegrał z fenomenalnym dziś Janowskim i Lindgrenem. Czwarty do mety przyjechał Tai Woffinden.

Sharnee Zoll-Norman wraca do Gorzowa!

6 lipca 2018, 10:59
Do gorzowskiego zespołu wraca jedna z najlepszych rozgrywających w polskiej lidze. Znana wszystkim kibicom amerykanka Sharnee Zoll-Norman w nadchodzącym sezonie zagra ponownie w barwach gorzowskiego AZS AJP.

Litwinka w barwach AZS AJP

4 lipca 2018, 08:45
AZS AJP Gorzów pozyskał nową zawodniczkę. Do akademiczek dołączyła Laura Juskaite – 21-letnia środkowa, która była objawieniem zakończonego sezonu.


Fotoreportaże


x
Praca!