5 pucharów gorzowskich kickboxerów

8 października 2018, 10:24
4 srebrna i jeden brąz przywożą zawodnicy KSW Gorzów z Międzynarodowego Pucharu Czech w Kickboxingu WAKO. Zawody te odbyły się w dniach 05-06 października w czeskiej Pradze.

Zmarzlik wicemistrzem świata

6 października 2018, 21:59
Zawodnik gorzowskiej Stali zdobył srebrny medal indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Zmarzlik w zawodach w Toruniu zdobył 15 punktów. Mistrzem świata został Brytyjczyk – Tai Woffinden.

Trzy mecze w Trutnovie

23 września 2018, 15:25
Dwie przegrane i jedno zwycięstwo. Koszykarki AZS AJP Gorzów wzięły udział w turnieju o Puchar Miasta Trutnova. W zawodach brały udział też zespoły z Czech, Niemiec i Słowacji.

Stal przegrywa na inaugurację ligi

22 września 2018, 22:55
Faworyzowana Stal Gorzów przegrywa inauguracyjny mecz I ligi piłki ręcznej. Zawodnicy Mazura Sierpc wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i w końcówce meczu zapewnili sobie zwycięstwo.

Zmarzlik tym razem trzeci

22 września 2018, 22:17
Bartosz Zmarlik nie odrobił strat do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Grand Prix - Taia Wooffindena. W niemieckim Teterow zawodnik gorzowskiej Stali zajął 3 miejsce.

Wyjazdowe porażki piłkarzy

22 września 2018, 20:39
9 kolejka III ligi piłkarskiej zakończyła się dla naszych drużyn fatalnie. Kolejnej, bolesnej porażki doznali piłkarze gorzowskiego Stilonu. Natomiast Warta wraca do Gorzowa z jednym, honorowym golem zdobytym w Polkowicach.

Finał Stal Gorzów – Unia Leszno przełożony

22 września 2018, 16:01
Kto zostanie drużynowym mistrzem Polski na żużlu? Stal Gorzów czy Unia Leszno? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za tydzień. Wszystko przez to, że finał został przełożony na 29 września ze względu na niekorzystne prognozy pogody.

Srebro juniorów Stali

21 września 2018, 11:21
Juniorzy gorzowskiej Stali wywalczyli srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Złoto zdobyli reprezentanci tarnowskiej Unii. Finał rozegrany został w Gorzowie.

Stal z niewielką zaliczką jedzie do Leszna

16 września 2018, 21:31
Stal wygrywa pierwszy mecz o złoto. Gorzowianie jadą do Leszna z niewielką – 2 punktową zaliczką (46:44). Rewanż już za tydzień