Wiadomości › Inne

Złoty medal zawodnika AZS-AWF Gorzów

16 października 2017, 08:45
W Poznaniu w dniach 13-15.10.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo. W zawodach wystartowało 497 zawodniczek i zawodników z 127 klubów reprezentujących 16 województw.

Gorzowianie wracają z Belgradu z medalami

26 czerwca 2017, 14:19
Podczas minionego weekendu w Belgradzie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w kajakarstwie. Złoty medal wywalczył zawodnik KS G’POWER Gorzów – Przemysław Korsak. Trzy medale wywalczyła też Anna Puławska.

Kajakarze wracają z medalami

6 czerwca 2017, 13:35
Jeden złoty i dwa srebrne medale przewieźli z Serbii zawodnicy i zawodniczki AZS AWF Gorzów. Nasi reprezentanci startowali tam w Pucharze Świata w kajakarstwie klasycznym.

Fulko w kadrze Polski

2 czerwca 2017, 14:59
Fryderyk Fulko z KS Admira Gorzów wywalczył sobie miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów w Maratonie Kajakowym. Młody zawodnik gorzowskiego klubu zaliczył udany występ podczas Pucharu Świata w Beligi.

Derby na... polu golfowym

26 maja 2017, 11:16
W niedzielę na polu golfowym w Gorzowie odbędą się pierwsze w historii Golfowe Derby Lubuskie. Oprócz tego, odbędą się dni otwarte. m dniu każdy chętny może wziąć udział w bezpłatnej Akademii Golfa.

Srebrny Tyszkowski

9 września 2016, 11:03
W drugim dniu Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janerio gorzowski zawodnik zdobył medal. Bartosz Tyszkowski zajął drugie miejsce w pchnięciu kulą i przegrał złoto zaledwie o centymetr.

Czwarte miejsce Przemka Korsaka

1 sierpnia 2016, 12:17
Wysokie, czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w Mińsku wywalczył zawodnik G`Power Gorzów Przemysław Korsak. Gorzowianin, wraz z kolegami z innych klubów startował na olimpijskim dystansie K-4 1000 m.

Strażak z Gorzowa mistrzem Polski!

2 czerwca 2016, 12:38
Strażak z Gorzowa Wlkp. Mistrzem Polski w kajakarskich biegach długodystansowych. Sławomir Siwiec, na co dzień strażak z komendy miejskiej wywalczył złoto w kategorii K2 na 10 000 metrów

Kajakarze Admiry z medalami

23 maja 2016, 14:59
W dniach 20-22 maja 2016 r. Reprezentacja Klubu Sportowego „Admira” w Gorzowie Wlkp., brała udział w XXII Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie klasycznym, które rozgrywane były na jeziorze Wolsztyńskim w Wolsztynie.

Dobre występy zawodników Admiry

19 kwietnia 2016, 12:10
Kajakarze KS Admira Gorzów wygrywa zawody w niemieckim Eisenhuttenstadt. Gorzowscy kajakarze byli bezkonkurencyjni i wygrywali praktycznie w każdej kategorii wiekowej.