Horror przy Chopina

29 listopada 2018, 19:46
Dopiero w dogrywce rozstrzygnęły się losy meczu w europejskich pucharach pomiędzy gorzowskim AZS-em, a bydgoskim Artego. Po 45 minutach gry zwycięskie z parkietu schodziły gorzowianki.

W Gorzowie górą Wisła [zdjęcia]

11 listopada 2018, 21:28
W Gorzowie tym razem górą Wisła. Zawodniczki z Krakowa tylko na początku spotkania były na minusie. Po kilku minutach objęły prowadzenie i nie oddały go już do końca.

Akademiczki wygrywają w Łodzi

4 listopada 2018, 20:00
Akademiczki wywożą z Łodzi cenne punkty. Kto myślał, że mecz z Widzewem to będzie lekki spacerek, ten mocno się pomylił. Widzewianki postawiły przeciwniczkom twarde warunki.

Pogrom przy Wyszyńskiego

3 listopada 2018, 15:02
Nie udał się kolejny mecz piłkarzom gorzowskiej Warty. Tym razem podopieczni trenera Mateusza Konefała ulegli wysoko drugiemu zespołowi Zagłębia Lubin. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 0:4.

Kasprzak oficjalnie zostaje w Stali

2 listopada 2018, 18:19
W piątek Krzysztof Kasprzak przedłużył kontrakt ze Stalą Gorzów na kolejny sezon. Tym samym wychowanek Unii Leszno będzie jeździł na Jancarzu już ósmy rok.

Stal z Kildemandem i Thomsenem

29 października 2018, 13:54
Na stronach internetowych Przeglądu Sportowego pojawiło się zestawienie z żużlowej giełdy transferowej. I choć okienko transferowe jest jeszcze zamknięte, wielu zawodników znalazło już zatrudnienie w nowych klubach. Gorzów stracił Vaculika, a zyskał Kildemanda.

Pogrom w Ostrowie

28 października 2018, 19:22
Gorzowski walec przejechał przez Ostrów. Tak w jednym zdaniu można opisać przebieg meczu ekstraklasy koszykówki kobiet, pomiędzy miejscową Ostrovią a InwestInTheWest Enea Gorzów.

Wyjazdowe porażki piłkarzy Warty i Stilonu

28 października 2018, 09:08
Po raz kolejny nie powiodły się wyjazdowe mecze gorzowskich piłkarzy, występujących w III lidze. Gorzowski Stilon przegrał wysoko w Kluczborku, a Warta straciła jedną bramkę w Brzegu.

Sokół lepszy od Stali

27 października 2018, 23:35
Gorzowska Stal przegrywa pojedynek z Sokołem z Kościerzyny 24:28. Po sześciu rundach bilans gorzowian jest remisowy. Podopieczni trenera Molskiego mają na swoim koncie 3 zwycięstwa i trzy porażki.