1. Adrian Sala, 15. Remigiusz Solin, 2. Marek Lewandowski, 13. Marcin Tomczak, 6. Jacek Łuszcz (17. Jakub Polewski 46'), 18. Paweł Wilczyński, 5. Hubert Wesołowski, 7. Patryk Czapla, 8. Radosław Druciak, 4. Sebastian Czarzasty, 14. Paweł Błaszczak Rezerwowi: 12. Jakub Kokot, 3. Mateusz Kubiak, 17. Jakub Polewski, 10. Szymon Ajrys, 11. Krystian Cyraniak, 16. Andrzej Kołodziej, 9. Bartłomiej Ławecki Trener: Romualn Wojno
11 poł.1
23. Dawid Dłoniak, 13. Robert Kozioła, 5. Maciej Truszczyński, 3. Radosław Somrani, 16. Mateusz Trachimowicz, 14. Rafał Timoszyk, 7. Damian Szałas, 11. Dawid Kaniewski (8. Grzegorz Bajko 17'), 9. Artur Andruszczak, 19. Jakub Rosołowicz (4. Sebastian Żłobiński 70'), 10. Paweł Posmyk Rezerwowi: 12. Mateusz Ćwienk, 4. Sebastian Żłobiński, 8. Grzegorz Bajko, 18. Radosław Janczylik, 17. Adrian Nowak, 15. Adam Gruszecki, 6. Bartłomiej Hajdasz Trener: Tomasz Jeż

Relacja

Koniec meczu. Stilon wygrał 3:1
90+1 GOL Świetne odegranie do wychodzącego Nowaka, który bez problemu pokonał bramkarze Arki. Mamy 3:1!!
czas Sędzia doliczył trzy minuty
88 zmiana Za Poleskiego Ajryś oraz Cyraniak za Wesołowskiego
86 Uderzenie Posmyka i... słupek!
85 Dośrodkowywał Bajko, piłka w rękach Sali
82 Szałas minął obrońców i zagrał do środka. Na czwartym metrze był Timoszyk, który uderzył nad bramką
78 zmiana Za Andruszczaka pojawił się Nowak
75 GOL Pewnie trafia Posmyk, Stilon wychodzi na prowadzenie
75 Faulowany w polu karnym Posmyk, mamy rzut karny
73 Próba zaskoczenia Dłoniaka strzałem z daleka w wykonaniu Czarzastego. Uderzenie nad bramką
70 zmiana Za Rosołowicza wchodzi Żłobiński
64 Szałas z trzydziestu metrów bardzo niecelnie
63 Kolejny wolny dla gospodarzy. Kiks Posmyka, piłka trafiła do Tomczaka. Ten dwukrotnie starał się pokonać Dłoniaka, jednak bramkarz Stilonu skutecznie wybronił w tych sytuacjach
61 Z wolnego dośrodkowywał Druciak, w obronie wybił Posmyk
59 Po rzucie wolnym piłka wędrowała na głowę Posmyka, jednak w ostatniej chwili strącił ją Tomczak
58 zolta Faulowany Rosołowicz, po dyskusji z arbitrem ukarany kartką Błaszczak
56 Kolejna akcja Stilonu. Gorzowianie wykonali wiele podań, a na koniec Rosołowicz oddał strzał obok bramki
54 zolta Za faul na Trachimowiczu ukarany Wilczyński
52 Sporo zamieszania pod bramką Arki. Dośrodkowanie Timoszyka do Kozioły, obrońca Stilonu uderzył tuż obok słupka
49 Posmyk zagrał w polu karnym do Rosołowicza, zawodnik Stilonu atakowany przez gospodarzy nie opanował dobrze piłki i nie oddał groźnego strzału
47 Zbyt mocne zagranie do Czarzastego, zawodnik Arki bez szans na dojście do takiej piłki
Rozpoczynamy drugą połowę
zmiana Za Łuszcza wchodzi Polewski
Z tego co się dowiedzieliśmy to Dawid Kaniewski ma skręconą staw skokowy oraz możliwe, że została uszkodzona torebka stawowa
14:03 Zawodnicy już pojawili się na murawie, za chwile powrócimy do gry
Koniec pierwszej części gry. Jak na razie na tablicy mamy remis
45 Dośrodkowanie Andruszczaka do Posmyka, gorzowski napastnik strącił piłkę głową jednak uderzenie okazało się za słabe
41 zolta Łuszcz ukarany kartką za faul
39 Po rzucie rożnym dla gości w starciu z jednym obrońcą ucierpiał Posmyk
36 GOL Dośrodkowanie na Posmyka, wybijał jeden z miejscowych. Piłka trafiła na nogę Trachimowicza, który bez namysłu uderzył z woleja dając Stilonowi bramkę wyrównującą
33 Po dośrodkowaniu Posmyka sędzia przerwał grę. Arbiter dopatrzył się przewinienia jednego z gorzowian
29 GOL Bramkę po kontrze zdobywają miejscowi. Błaszczak zagrał do Czarzastego a ten strzałem pod nogami Dłonaka umieścił piłkę w bramce
27 Po Dawida Kaniewskiego przyjechała karetka, źle to wróży dla zawodnika Stilonu. Oby ten uraz nie okazał się poważny
23 Gra w środku pola obu ekip
19 Przechwyt Szałasa w środku pola, szybkie odegranie do Posmyka, ten uderzył po nogach obrońców Arki. Piłka trafiła spokojnie w ręce Sali
17 zmiana Za kontuzjowanego Kaniewskiego wchodzi Bajko
15 kontuzja Kaniewski na noszach opuszcza stadion
14 Z wolnego nie udało się stworzyć dogodnej sytuacji
11 zolta Za to zagranie żółtą ukarany Wesołowski
10 kontuzja Sfaulowany Kaniewski opuścił boisko
8 Czapla niedokładnie do Błaszczaka, a mogła być dobra okazja dla miejscowych. W porę akcję przerwał Truszczyński
6 Timoszyk w walce powietrznej faulował przeciwnika
5 Dośrodkowanie Somraniego w pole karne, piłka trafia na szesnasty metr do Andruszczaka, jednak jego strzał został zablokowany
3 Zagranie do Posmyka, jednak za wysoko. Napastnik Stilonu pokazuje kolegom, aby zagrywali do niego po ziemi
13:05 Rozpoczęli goście
Pogoda w Nowej Soli jest dobra, co jakiś czas pojawia się zza chmur słońce. Stilon dzisiaj na niebiesko, Arka na żółto
13:02 Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za moment rozpocznie się spotkanie
Zespoły udały się do szatni, gdzie usłyszą ostatnie przedmeczowe wskazówki. Już za kilka minut ponownie wybiegną na murawę, aby walczyć o ligowe punkty
Na płycie boiska trwa rozgrzewkach
12:48 Na trybunach już zameldowali się pierwsi sympatycy "niebiesko-białych"
Przed spotkaniem zawodnicy dzisiejszego spotkania oraz przybyli kibice na stadion uczczą pamięć Wiesława Osieckiego minutą ciszy. Dodatkowa piłkarze Stilonu zagrają z czarnymi opaskami na ramionach
Dzisiaj odbędzie się zaległy mecz 12. kolejki lubuskiej IV ligi pomiędzy miejscową Arką, a Stilonem Gorzów
12:41 Witamy wszystkich ze stadionu Miejskiego w Nowej Soli