Wiadomości › Strzelce Kraj.

Sekundy od tragedii na przejeździe kolejowym [film]

23 marca 2018, 09:29
Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na przejeździe kolejowym w Dobiegniewie w powicie strzelecko-drezdeneckim. To tutaj mimo podniesionych rogatek rozpędzony pociąg przejechał w miejscu, gdzie tory kolejowe krzyżują się z drogą. Tylko dzięki czujności i przezorności kierowców nie doszło do tragedii.

70-latek zaatakował nożem młodego mężczyznę

9 marca 2018, 10:27
W poniedziałek 5 marca doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami w Strzelcach Krajeńskich. W czasie kłótni 70-latek ranił nożem 28-letniego mężczyznę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Przyznał się do popełnienia przestępstwa, a sąd zdecydował o jego tymczasowym areszcie.

„Dzikie lodowiska” po czujnym okiem policjantów

28 lutego 2018, 10:22
Co roku dochodzi do niebezpiecznych sytuacji związanych z załamaniem się pokrywy lodowej i utonięć w lodowatej wodzie. Dlatego policjanci uważnie sprawdzają tzw. dzikie lodowiska, szczególnie pod kątem obecności na nich dzieci oraz wędkarzy.

Głodnemu i zmarzniętemu psu pomogli policjanci

9 lutego 2018, 10:23
Nie tylko bezdomni mogą liczyć na policyjną pomoc w czasie zimy. Ryzyko wychłodzenia w czasie niskich temperatur dotyczy również zwierząt, szczególnie tych bezpańskich. Dzięki czujności policjantów ze Strzelec Krajeńskich, udało się pomóc wychłodzonemu owczarkowi niemieckiemu.

Najmniejszy błąd może doprowadzić do tragedii

6 lutego 2018, 14:20
Wystarczy mały błąd, chwila nieuwagi lub roztargnienia, aby jazda samochodem zakończyła się tragedią. Trudne, zimowe warunki również nie poprawiają bezpieczeństwa. Przestrogą dla wszystkich niech będzie sytuacja z poniedziałku, kiedy na drodze krajowej nr 22 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W jego wyniku, śmierć poniosła młoda kobieta.

Pościg za naćpanym kierowcą [zdjęcia]

25 stycznia 2018, 10:08
Dzięki skoordynowanej i skutecznej pracy policjantów ze Strzelec Krajeńskich i Gorzowa udało się zatrzymać młodego kierowcę, który mógł doprowadzić do tragedii. 25-latek jechał całą szerokością jezdni, wyłączał światła i nie zatrzymywał się do kontroli.

14-letnia Rosjanka pozostawiona na stacji benzynowej

12 grudnia 2017, 10:15
Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło w Strzelcach Krajeńskich. 14-letnia dziewczynka wraz ze swoimi kolegami wysiadła na jednej ze stacji benzynowych, aby skorzystać z toalety. Kiedy autobus odjechał w dalszą podróż, nikt z uczestników wyjazdu nie zorientował się, że brakuje dziewczynki. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci szybko ruszyli z pomocą.
Fotoreportaże


x
Praca!