Wiadomości › Strzelce Kraj.

Muzyka disco zawładnie plażą w Długiem

17 lipca 2018, 21:23
Już w sobotę 28 lipca odbędzie się trzecia edycja zdobywającej coraz większą popularność imprezy - Disco Długie Festival. Na fanów muzyki disco czekają występy takich gwiazd jak MIG czy Mario Bischin. Nie zabraknie również imprez towarzyszących. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Siekierą chciał wymierzyć sprawiedliwość

12 lipca 2018, 11:04
Nawet 25 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi podejrzanemu o usiłowanie zabójstwa młodego mężczyzny. Podejrzany próbował „wymierzyć sprawiedliwość” przy pomocy siekiery. Tylko cudem nie doszło do tragedii. Pokrzywdzony z poważnymi ranami trafił do szpitala. Dzięki szybkiej reakcji policjantów ze Strzelec Krajeńskich napastnik, który uciekł z miejsca zdarzenia, został zatrzymany.

Trzy promile i kilkadziesiąt ton na drodze

22 czerwca 2018, 23:01
Dzielnicowi z Dobiegniewa przerwali skrajnie niebezpieczną jazdę kompletnie pijanego kierowcy TIR-a. Dzięki ich czujności 28-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Jarmark Strzelecki powraca

18 czerwca 2018, 21:32
Dni Strzelec Krajeńskich, czyli popularny Jarmark Strzelecki odbędzie się 23 czerwca na stadionie miejskim przy ul. Sportowej w Strzelcach Krajeńskich. Na scenie zobaczymy zespół Czerwone Gitary, a gwiazdą wieczoru będzie Ewa Farna. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Motocyklista pędził 180 km/h

18 maja 2018, 10:00
Aby jazda motocyklem nie zakończyła się tragedią, trzeba pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku. Z całą pewnością nie pamiętał o tym motocyklista zatrzymany przez drogówkę na drodze krajowej nr 22. Prędkość z jaką pędził, to ponad 180 km/h. Niebezpieczną jazdę nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

8 lat więzienia dla ginekologa?

24 kwietnia 2018, 22:34
Obrońcy domagają się uniewinnienia, a prokurator chce 8 lat więzienia. W najbliższy poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich zapadnie wyrok w głośnej sprawie ginekologa, który miał zgwałcić 22-letnią pacjentkę.

Bezpiecznie na jednośladach

23 kwietnia 2018, 08:16
Policjanci z drogówki wsiadają na motocykle i ruszają w patrol. Policyjne jednoślady już od kilku dni możemy zobaczyć na drogach w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Dzięki nowoczesnym i świetnie wyposażonym motocyklom policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej dbać o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza motocyklistów.

Heroina nie trafi na czarny rynek [film i zdjęcia]

3 kwietnia 2018, 10:37
Skuteczna praca policjantów z Gorzowa i Strzelec Krajeńskich doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy mają związek z przemytem i posiadaniem heroiny. Policjanci przechwycili kilkadziesiąt porcji tego twardego narkotyku, wartego kilka tysięcy złotych. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut związany z przemytem nielegalnej substancji, natomiast drugi z jej posiadaniem.

Sekundy od tragedii na przejeździe kolejowym [film]

23 marca 2018, 09:29
Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na przejeździe kolejowym w Dobiegniewie w powicie strzelecko-drezdeneckim. To tutaj mimo podniesionych rogatek rozpędzony pociąg przejechał w miejscu, gdzie tory kolejowe krzyżują się z drogą. Tylko dzięki czujności i przezorności kierowców nie doszło do tragedii.

70-latek zaatakował nożem młodego mężczyznę

9 marca 2018, 10:27
W poniedziałek 5 marca doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami w Strzelcach Krajeńskich. W czasie kłótni 70-latek ranił nożem 28-letniego mężczyznę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Przyznał się do popełnienia przestępstwa, a sąd zdecydował o jego tymczasowym areszcie.


Fotoreportaże


x
Praca!