Wiadomości › Strzelce Kraj.

Mężczyzna zamarzł na chodniku

27 listopada 2018, 13:27
58-latek zamarzł na ulicy. Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek w Strzelcach Krajeńskich. Patrol policji znalazł na chodniku leżącego mężczyznę. Na pomoc niestety było już za późno.

Pościg za złodziejami [film]

15 listopada 2018, 18:14
Policyjny patrol próbował zatrzymać na terenie Drezdenka kierowcę volkswagena passata, który był odpowiedzialny za kradzieże paliwa na stacjach benzynowych. Kierowca zignorował sygnały i zaczął uciekać przed policjantami. Wszystko zakończyło się zderzeniem z samochodem ciężarowym kilka kilometrów dalej.

Sprawa ginekologa, który zgwałcił pacjentkę wraca do sądu

7 listopada 2018, 12:07
W piątek 16 listopada w Sądzie Okręgowym w Gorzowie odbędzie się rozprawa apelacyjna w sprawie Piotra P., ginekologa, którego Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich uznał za winnego gwałtu na pacjentce. Od wyroku skazującego go na 4 lata więzienia oraz 10-letniego zakazu wykonywania zawodu odwołał się oskarżyciel posiłkowy i prokurator.

Tragedia na torach [film i zdjęcia]

1 listopada 2018, 11:33
W czwartek na przejeździe kolejowym w miejscowości Sarbiewo doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kobieta kierująca citroenem wjechała wprost pod nadjeżdżający szynobus relacji Gorzów – Poznań. Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne, w tym dziecko.

Pijana matka wiozła roczne dziecko

15 października 2018, 10:09
Policjanci z Gorzowa otrzymali sygnał o osobowym volkswagenie za kierownicą, którego może znajdować się pijany kierowca. Samochód jechał drogą krajową nr 22 z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich. Po zatrzymaniu auta okazało się, że za kierownicą siedzi 28-letnia kobieta, która przewoziła roczną córkę, pomimo tego, że była pod wpływem alkoholu.

Pędził 120 km/h w terenie zabudowanym

2 października 2018, 10:59
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę, który jadąc przez teren zabudowany miał na liczniku ponad 120 km/h. Niebezpieczna jazda została w porę przerwana przez policjantów z drogówki i zarejestrowana przez kamerę zamontowaną w radiowozie.

Ginekolog zgwałcił pacjentkę. Będzie wyższa kara?

9 września 2018, 20:57
Na początku października w Sądzie Okręgowym w Gorzowie odbędzie się rozprawa apelacyjna w sprawie Piotra P., ginekologa, którego Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich uznał za winnego gwałtu na pacjentce. Od wyroku skazującego go na 4 lata więzienia oraz 10-letniego zakazu wykonywania zawodu odwołał się oskarżyciel posiłkowy i prokurator.

Pędził 220 km/h i wyprzedzał na pasach [film]

4 września 2018, 11:22
Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i na „podwójnej ciągłej”, chwilę później jazda z prędkością niemal 220 km/h – to „wyczyn” 51-letniego kierowcy mercedesa. Na szczęście niebezpieczna jazda obywatela Niemiec została przerwana przez policjantów ze strzeleckiej drogówki.

Czy nad lubuskimi kąpieliskami jest bezpiecznie?

17 sierpnia 2018, 17:23
Najwyższa Izba Kontroli sprawdziła miejsca wykorzystywane do kąpieli w województwie lubuskim. W 13 skontrolowanych gminach stwierdzono szereg nieprawidłowości takich jak brak sprzętu ratunkowego, sprzętu medycznego czy brak kontroli ratowników.

Drzewo spadło na samochód [zdjęcia]

10 sierpnia 2018, 09:45
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie powiat strzelecko-drezdeneckiego. Na jadące auto spadło drzewo. Małżeństwo, które podróżowało samochodem marki volvo może mówić o wielkim szczęściu.


Fotoreportaże