Wiadomości › Strzelce Kraj.

Z koparki wyciągnięto zwłoki operatora [zdjęcia]

13 lutego 2019, 11:19
W środowy poranek została wznowiona akcja poszukiwawcza ciała operatora koparki, która wpadła do stawu w miejscowości Sarbiewo. Grupie płetwonurków udało się wyciągnąć zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają działania służb.

Koparka wpadła do stawu [film i zdjęcia]

12 lutego 2019, 18:31
Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Sarbiewo w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Podczas prowadzonych prac nad brzegiem stawu, do wody wpadła koparka razem z operatorem.

Zobacz, jak wyglądała akcja ratunkowa żubra [film]

5 lutego 2019, 08:20
Przez blisko 5 godzin kilkudziesięciu strażaków prowadziło akcję ratunkową żubra, pod którym zarwał się lód na jeziorze w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Uratowanie zwierzęcia i wyciągnięcie go na brzeg nie było łatwym zadaniem, co możemy zobaczyć na filmie nagranym przez strażaków z OSP Mierzęcin.

Pod żubrem załamał się lód [zdjęcia]

3 lutego 2019, 17:42
W niedzielę strażacy z terenu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego mieli pełne ręce roboty. Przez blisko 5 godzin prowadzili akcję ratunkową żubra pod którym załamał się lód na jeziorze w powiecie strzelecko-drezdeneckim.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

14 stycznia 2019, 11:30
60-letni kierowca suzuki pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać leśnymi drogami. Kiedy policjanci ze strzeleckiej drogówki, po pościgu zatrzymali go okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany i ma w swoim organizmie 3 promile alkoholu, posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a auto którym kierował nie jest dopuszczone do ruchu.

Tragiczny wypadek koło Drezdenka [zdjęcia]

21 grudnia 2018, 11:25
W piątkowy poranek w miejscowości Niegosław w gminie Drezdenko doszło do tragicznego wypadku. Samochód marki volkswagen uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginęło dwóch mężczyzn.

Mężczyzna zamarzł na chodniku

27 listopada 2018, 13:27
58-latek zamarzł na ulicy. Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek w Strzelcach Krajeńskich. Patrol policji znalazł na chodniku leżącego mężczyznę. Na pomoc niestety było już za późno.

Pościg za złodziejami [film]

15 listopada 2018, 18:14
Policyjny patrol próbował zatrzymać na terenie Drezdenka kierowcę volkswagena passata, który był odpowiedzialny za kradzieże paliwa na stacjach benzynowych. Kierowca zignorował sygnały i zaczął uciekać przed policjantami. Wszystko zakończyło się zderzeniem z samochodem ciężarowym kilka kilometrów dalej.

Sprawa ginekologa, który zgwałcił pacjentkę wraca do sądu

7 listopada 2018, 12:07
W piątek 16 listopada w Sądzie Okręgowym w Gorzowie odbędzie się rozprawa apelacyjna w sprawie Piotra P., ginekologa, którego Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich uznał za winnego gwałtu na pacjentce. Od wyroku skazującego go na 4 lata więzienia oraz 10-letniego zakazu wykonywania zawodu odwołał się oskarżyciel posiłkowy i prokurator.

Tragedia na torach [film i zdjęcia]

1 listopada 2018, 11:33
W czwartek na przejeździe kolejowym w miejscowości Sarbiewo doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kobieta kierująca citroenem wjechała wprost pod nadjeżdżający szynobus relacji Gorzów – Poznań. Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne, w tym dziecko.


Fotoreportaże


x