Wiadomości › Międzyrzecz

Ciężarówką pod prąd na S3 [zdjęcia]

4 grudnia 2018, 10:02
We wtorkowy poranek kierowca samochodu ciężarowego wjechał pod prąd na drogę ekspresową S3 koło Skwierzyny. Kierowca ciężarówki w pewnym momencie chciał zawrócić i pojazd osiadł na poboczu, blokując drogę.

Wiózł w chłodni kradzione telewizory

4 października 2018, 10:26
Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali na trasie S3 w okolicach Skwierzyny kierowcę ciężarówki, ponieważ podejrzewali że może być nietrzeźwy. Mężczyzna na widok radiowozu gwałtowni zwolnił. Jak się okazało, mężczyzna przewoził 450 kradzionych telewizorów.

Bójka dzieci na oczach kolegów

20 września 2018, 21:37
Dwóch chłopców bije się na oczach kilkudziesięciu osób, które stoją wokół i głośno dopingują. Jak się okazało, uczestnikami całego zajścia byli uczniowie z międzyrzeckich podstawówek w wieku od 10 do 13 lat. Sprawą zajmuje się sąd dzieci i nieletnich.

6 miesięcy więzienia za skatowanie psa kołkiem

18 września 2018, 11:13
We wtorek w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu zapał wyrok w sprawie Bronisława M., który w ubiegłym roku w Skwierzynie skatował psa kołkiem. Oskarżony tłumaczył się, że zrobił to w nerwach, ponieważ pies zagryzał jego drób. Mężczyzna usłyszał wyrok 6 miesięcy bezwzględnego więzienia. Ponadto dostał 5-letni zakaz posiadania zwierząt oraz musi zapłacić 8 tys. zł na rzecz stowarzyszenie „Zwierzaki Niczyje”.

10-latek potrącił quadem 8-letnią dziewczynkę

17 września 2018, 12:45
Quady to bardzo popularne pojazdy, które pozwalają na jazdę po trudnym terenie i dostarczają mnóstwo frajdy. Każdy jednak musi zdawać sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie za sobą nieodpowiedzialna jazda tymi pojazdami. Szczególnie kiedy kieruje nim... 10 latek.

Skatował kołkiem psa, teraz stanie przed sądem [film]

3 września 2018, 12:21
We wrześniu w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu rozpocznie się proces przeciwko 63-letniemu Bronisławowi M., który jesienią ubiegłego roku skatował do nieprzytomności suczkę husky. Mężczyzna odpowie za znęcanie się ze zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 5 lat więzienia

Pijany kierowca roztrzaskał forda o drzewa

10 lipca 2018, 13:36
Do dramatycznego wypadku doszło we wtorkowe południe na drodze wojewódzkiej ze Skwierzyny do Świniar. Kierowca forda wypadł z drogi i rozbił auto o drzewo. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Gorzowie. Okazało się, że 26-letni kierowca był pod wpływem alkoholu.

Alarm bombowy w Skwierzynie

9 lipca 2018, 15:19
Specjalistyczny robot do ładunków wybuchowych, pies tropiący z Zielonej Góry, kilka zastępów straży pożarnej, władze gminy i policja. Wszyscy zabezpieczali teren wokół warsztatu samochodowego, w którym znaleziono paczkę z nieznaną zawartością w podczepioną pod pojazdem. Okazało się, że był to nadajnik GPS.

Kat suczki husky stanie przed sądem

2 czerwca 2018, 15:08
Do Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 63-letniemu Bronisławowi W., który jesienią ubiegłego roku skatował do nieprzytomności suczkę husky. Mężczyzna odpowie za znęcanie się ze zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Selfie na tle popsutego auta na S3

28 maja 2018, 11:41
Skrajnym brakiem odpowiedzialności i wyobraźni wykazała się grupa młodych kobiet podczas podróży trasą szybkiego ruchu S3. Na odcinku pomiędzy Międzyrzeczem, a Świebodzinem zabrakło w aucie paliwa. Dwie kobiety poszły w poszukiwaniu stacji benzynowej, a pozostałe robiły sobie zdjęcia na tle auta.


Fotoreportaże


x