Wiadomości › Międzyrzecz

Wjechał busem pod prąd na S3 [film]

21 maja 2018, 12:58
Skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się kierowca busa marki renault, który wjechał na drogę ekspresową S3 pod prąd. Na szczęście jego niebezpieczną jazdę szybko przerwali policjanci z Sekcji Zabezpieczenia Autostrady KWP w Gorzowie. Kierowca tłumaczył się, że poprowadziła go tak nawigacja.

Okradli ośrodek dla niepełnosprawnych

21 lutego 2018, 10:08
Włamywali się do pomieszczeń na terenie Pszczewa. Nie „oszczędzili” nawet Środowiskowego Domu Samopomocy oraz apteki. Policjanci stawiając sobie rozwiązanie tej sprawy za punkt honoru zatrzymali przestępców i odzyskali część utraconego mienia. Mężczyźni zostali aresztowani na okres trzech miesięcy, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nocki, mopki i karliki. Zimowe liczenie nietoperzy w bunkrach [film]

13 stycznia 2018, 15:49
W sobotę w obiektach Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego odbyło się coroczne, zimowe liczenie nietoperzy. W ubiegłym roku w bunkrach zimowało ponad 35 tysięcy tych ssaków z kilku gatunków.

Kierowca skody uderzył w wóz strażacki na S3 [film i zdjęcia]

29 grudnia 2017, 01:01
W czwartkowy wieczór na trasie S3 koło Skwierzyny doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Strażacy dostali wezwanie do auta, które uderzyło w barierki, a kiedy udzielali pomocy, w ich wóz strażacki wjechał inny samochód, który poruszał się od strony Międzyrzecza w kierunku Gorzowa.

Popowo – Lubuskie Las Vegas [film i zdjęcia]

24 grudnia 2017, 15:43
Kilkadziesiąt tysięcy światełek, oświetlony każdy dom, remiza OSP, kościół czy też drzewo – tak wygląda mała wieś Popowo niedaleko Skwierzyny, która od 10 lat dosłownie błyszczy na święta.

Chciał podpalić komendę policji

12 grudnia 2017, 09:58
Na teren jednostki wojskowej w Międzyrzeczu wszedł mężczyzna i próbował ukraść kanistry z paliwem. Zauważony przez służbę wartowniczą, zabarykadował się w jednym z pomieszczeń i groził podpaleniem obiektu oraz samego siebie. Na miejsce wezwano zespół policyjnych negocjatorów, którzy profesjonalnie opanowali groźną sytuację. Na szczęście były to tylko ćwiczenia.

Skatowana suczka walczy o życie [film]

3 listopada 2017, 17:43
Bestialskie znęcanie się nad zwierzęciem. Ktoś skatował psa i zostawił go zakrwawionego przy jednej z ulic w Skwierzynie. Suczka w krytycznym stanie została przewieziona do lecznicy w Gorzowie, gdzie przeszła operację.


Fotoreportaże


x
Praca!