Wiadomości › Region

Po pijaku i bez uprawnień uciekał przed policją

18 marca 2019, 13:36
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali po pościgu pijanego 22-latka, który kierował samochodem marki opel. Mężczyzna miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. Ale to nie jedyne przewinienia 22-latka.

19-latek roztrzaskał BMW o drzewo [zdjęcia]

18 marca 2019, 09:45
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Licheń w powiecie strzelecko-drezdeneckim. 19-letni kierowca BMW stracił panowanie nad kierownicą i rozbił auto o drzewo. Zginął na miejscu.

Podrabiali dowody wpłat w wydziale komunikacji [film]

13 marca 2019, 14:05
Starostwo powiatowe w Strzelcach Krajeńskich wykryło nieprawidłowości do jakich doszło w wydziale komunikacji. Podczas kontroli okazało się, że firma zajmujące się pośredniczeniem w rejestrowaniu samochodów na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego posługiwała się fałszywymi dowodami wpłaty. Takich przypadków oszustwa jest już ponad 100.

Doktor Linda H. znalazła już zatrudnienie

12 marca 2019, 09:49
Jeszcze w ubiegłym tygodniu pacjenci szpitala w Gorzowie byli oburzeni zatrudnieniem doktor Lindy H. w ambulatorium. Lekarka odeszła z pracy po „medialnej nagonce”, która jak twierdzi nie pozwalała jej spokojnie pracować. Jak się okazało doktor Linda szybko znalazła zatrudnienie, tym razem ponownie w Kostrzynie nad Odrą.

Rewolucja na drodze z Gorzowa do Strzelec

11 marca 2019, 19:32
Od kilku lat mieszkańcy gminy Kłodawa oraz mieszkańcy Gorzowa walczyli o budowę brakujących odcinków ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 22 w kierunku Zdroiska. Jak się okazuje, inwestycja w końcu zostanie zrealizowana, ponieważ Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozbudować drogę na odcinku blisko 20 km, aż do Strzelec Krajeńskich.

Poważny pożar pod Gorzowem [zdjęcia]

8 marca 2019, 10:30
W nocy strażacy z OSP Krasowiec, OSP Deszczno oraz gorzowskiej straży pożarnej walczyli z ogromnym pożarem budynku garażowo-warsztatowego w miejscowości Krasowiec. Spaliło się całe wyposażenie garażu i warsztatu oraz trzy samochody osobowe marki BMW i nissan. Działania gaśnicze trwały trzy godziny.

Kolejna dziupla zlikwidowana [zdjęcia]

1 marca 2019, 09:05
Tym razem policjanci wkroczyli do jednego z domów w Starym Kurowie. Na tyłach nowo wybudowanego domu mężczyzna ukrył dziuplę, w której rozkręcał i przechowywał skradzione pojazdy. W tej sprawie tymczasowo aresztowano 28-letniego mieszkańca tej miejscowości, który z przestępczego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Po pijaku potrącił 4 osoby. Próbował uciec [film]

26 lutego 2019, 13:53
Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich postawiła zarzuty 27-letniemu Kamilowi P., który w niedzielę potrącił 4 osoby w miejscowości Zwierzyn. Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za jazdę pod wpływem alkoholu. A także próbował uciec z miejsca zdarzenia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pijany kierowca wjeżdża w ludzi [film]

25 lutego 2019, 12:00
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w niedzielny wieczór w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Pijany kierowca potrącił cztery osoby na chodniku – 43-letnią kobietę i trzech 15-letnich chłopców. Kamera monitoringu nagrała moment wypadku.

Pijany kierowca potrącił cztery osoby [film i zdjęcia]

24 lutego 2019, 19:16
Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Pijany kierowca renault potrącił czwórkę rowerzystów – 43-letnią kobietę i troje 15-latków. Kierowca miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Ranni rowerzyści zostali zabrani do szpitala w Gorzowie i Drezdenku.


Fotoreportaże


x