Wiadomości › Region

15-latek z narkotykami

18 stycznia 2019, 10:21
Sąd Rodzinny i Nieletnich w Międzyrzeczu zajmie się sprawą 15-latka, który posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli u nastolatka marihuanę, haszysz i amfetaminę

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

14 stycznia 2019, 11:30
60-letni kierowca suzuki pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać leśnymi drogami. Kiedy policjanci ze strzeleckiej drogówki, po pościgu zatrzymali go okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany i ma w swoim organizmie 3 promile alkoholu, posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a auto którym kierował nie jest dopuszczone do ruchu.

Próbował sprzedać viagrę, bo „mu nie pomogła”

9 stycznia 2019, 12:33
Mieszkaniec Międzyrzecza nie był zadowolony z efektu działania leku na potencję, więc postanowił go sprzedać za pośrednictwem portalu internetowego. Jak się okazuje, wprowadzanie do obrotu leku bez wymaganego pozwolenia to przestępstwo, więc mężczyźnie może grozić kara do 2 lat więzienia.

W specjalnej hali zrobili hodowlę marihuany [zdjęcia]

8 stycznia 2019, 13:04
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich w Dąbroszynie i Kostrzynie nad Odrą. Do sprawy zostali zatrzymani czterej mężczyźni, którzy usłyszeli zarzuty posiadania i wytwarzania narkotyków. Natomiast dwóch z nich odpowie także za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Petarda rozerwała rękę 15-latkowi

1 stycznia 2019, 16:00
Ponad 3 godziny chirurdzy ze szpitala w Gorzowie operowali rękę 15-letniego chłopca, któremu wybuchła w dłoniach petarda. Nastolatek ma całkowicie amputowane 2 palce oraz częściowo 3 palce prawej dłoni.

Rok 2018 według czytelników portalu gorzowianin.com

31 grudnia 2018, 16:01
Prawie 14 milionów odsłon portalu gorzowianin.com w ciągu całego 2018 roku oraz ponad 919 tysięcy unikalnych użytkowników naszego serwisu. To wynik, jakim nie może poszczycić się żaden inny miejski portal internetowy w Gorzowie. A co najbardziej interesowało naszych czytelników? Przygotowaliśmy zestawienie 10 najchętniej czytanych artykułów w minionym roku.

Małe Popowo błyszczy na święta [film]

24 grudnia 2018, 20:00
Mała wieś Popowo koło Skwierzyny, to bez wątpienia najpiękniej i najbardziej oświetlona miejscowość w całym województwie lubuskim. Wszystko przez to, że mieszkańcy Popowa tradycyjnie co roku na Święta Bożego Narodzenia ubierają swoje domy oraz posesje tysiącami światełek. Oświetlone są płoty, drzewa czy nawet psia buda. Mieszkańcy wsi cieszą się, bo Popowo swoimi świątecznymi ozdobami przyciąga wiele osób, które robią sobie zdjęcia na tle świątecznych ozdób.

Tragiczny wypadek koło Drezdenka [zdjęcia]

21 grudnia 2018, 11:25
W piątkowy poranek w miejscowości Niegosław w gminie Drezdenko doszło do tragicznego wypadku. Samochód marki volkswagen uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginęło dwóch mężczyzn.

Zderzenie dwóch volkswagenów [zdjęcia]

12 grudnia 2018, 19:02
Do poważnego wypadku doszło w okolicach Starego Polichna koło Gorzowa. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 158 i nr 159 zderzyły się dwa volkswageny. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym jedna ciężko.

Podpalacz aut zatrzymany

5 grudnia 2018, 10:31
Policjanci z Kostrzyna nad Odrą zatrzymali mężczyznę, który w listopadzie podpalił trzy samochody na terenie miasta. Oprócz tego 32-latek groził dwóm osobom. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.


Fotoreportaże


x