Wiadomości › Turystyka

Ile kosztuje ubezpieczenie na narty?

11 grudnia 2018, 14:32
Wyjazd na narty to bardzo ciekawy pomysł na spędzenie kilku wolnych dni w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Zwłaszcza w okresie świąt czy podczas zbliżających się ferii zimowych. Jednak przed wyjściem na stok nie można zapomnieć o bezpieczeństwie, które może zapewnić ubezpieczenie turystyczne.

Kampery coraz bardziej popularne!

1 listopada 2018, 08:22
Patrząc na statystyki można zauważyć, że na terenie naszego kraju zarejestrowanych jest ponad 2000 kamperów. PZPM (Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego) poinformował, że na rok 2017 liczba rejestracji tych pojazdów wzrosła o ponad 15%. Można wywnioskować, że coraz więcej osób z Polski pragnie udawać się na wycieczki kamperami. Pytanie tylko - jak się do nich dobrze przygotować?

Do Mrzeżyna ze Szkołą Tenisa Godlewski

17 maja 2018, 17:19
Dzieci nawet od 7 roku życia mogą wziąć udział w 11-dniowym obozie sportowych, który w sierpniu 2018 roku odbędzie się w Mrzeżynie. Na uczestników czeka wiele niesamowitych atrakcji.

Restauracje i bary oszukują klientów

26 kwietnia 2018, 10:06
Zbliża się majówka, więc wielu mieszkańców Gorzowa i województwa lubuskiego szykuje się na wyjazdy nad morze czy też w góry podczas których odwiedzać będą bary, restauracje czy też pizzerie. Jak pokazują wyniki kontroli Inspekcji Handlowej, nie zawsze można wierzyć temu, co napisano w karcie dań.

Turystyczny problem Gorzowa

22 lipca 2017, 10:30
Północna stolica województwa lubuskiego nie jest zbyt atrakcyjna dla turystów w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Jednak, jeżeli w Gorzowie pojawiają się osoby chcące zwiedzić miasto, to nie mają gdzie znaleźć informacji o tym co warto zobaczyć oraz gdzie można kupić pamiątki.

Nadwarciańska Dycha wystartuje 18 czerwca

7 czerwca 2017, 14:47
Czwarta edycja największej imprezy biegowej w regionie, czyli Nadwarciańska Dycha już w niedzielę, 18 czerwca. Najlepszy gorzowianin i gorzowianka otrzymają nagrody w postaci tygodnia ze Smaczną Dieta.

Nie zobaczymy już zwierząt w Zoo Safari?

8 maja 2017, 13:25
Zamknięte do odwołania. Chodzi o jedną z największych atrakcji w okolicach Gorzowa, czyli Zoo Safari w Świerkocinie, które w sezonie letnim przyciągało tłumy. W tym roku tak już nie będzie i nie wiadomo czy w ogóle zoo zostanie ponownie otwarte.

Gdzie warto wybrać się z Gorzowa na weekend?

25 marca 2017, 10:17
Korzystna infrastruktura komunikacyjna Gorzowa Wielkopolskiego sprzyja weekendowym, mniej lub bardziej spontanicznym wypadom do różnych wyjątkowych miejsc w Polsce. Prezentujemy dwa wyjątkowe miasteczka, do których można dojechać bezpośrednio z Gorzowa - coś dla zwolenników architektonicznych zabytków i górskich wędrówek.

Pojadą na Kubę do Hiszpanii i Włoch

23 września 2016, 09:13
Kubańskie cygara, hiszpańskie flamenco i włoska kuchnia. Takie atrakcje podczas tego urlopu czekają na Agnieszkę, Krzysztofa i Tomasza. Wszyscy troje są pracownikami Pośrednictwa Finansowego „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.. Pracodawca ufundował swoim pracownikom atrakcyjne wycieczki do Hiszpanii, Włoch i na Kubę. A to wszystko podczas imprezy firmowej w której uczestniczyło ponad tysiąc osób.

Rajd superbohaterów w Skwierzynie [zdjęcia]

4 czerwca 2016, 10:54
W sobotni poranek Skwierzynę opanowali Superman, Rudy 102, Batman czy Supermamuśki. Wszystko za sprawą rajdu „Szlakiem Bobrów” w który wystartowało 25 załóg samochodowych.


Fotoreportaże


x