Wiadomości › Pasje i emocje

Przerwa w ubezpieczeniu OC - co trzeba wiedzieć

31 stycznia 2018, 11:37
Obowiązkiem posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ich ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Należy najpóźniej w dniu rejestracji samochodu w urzędzie wykupić polisę OC, w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym. Później właściciel musi jedynie przedłużać polisę po upływie 12 miesięcy od jej zawarcia, albo podpisywać nową umowę ubezpieczeniową. Co stanie się, jeśli wystąpi jakakolwiek przerwa w okresie trwania kolejnych umów ubezpieczenia OC?

Nie daj się zaskoczyć, czyli 5 sposobów na przygotowanie samochodu do zimy

5 grudnia 2017, 11:39
Czy w tym roku zima przyjdzie do Polski wcześniej, niż przewidują synoptycy? Tego nie wiadomo, ale pewne jest, że jak co roku zaskoczy kierowców. Mroźna pogoda to nie tylko trudne warunki na drogach, ale także wyzwanie dla naszych samochodów i ich silników.

40 lat woziły mieszkańców Gorzowa

15 września 2017, 12:57
Jeszcze kilka lat temu woziły mieszkańców Gorzowa. Teraz idą pod młotek i zapewne do kasacji. Mowa tu o tramwajach marki Konstal 105N. Najstarszy wóz ma ponad 40 lat

Sklep z pasją: Start Game Gorzów

7 sierpnia 2017, 16:50
W Gorzowie pojawiło się miejsce, gdzie można kupić, wymienić lub odsprzedać swoją grę na Playstation. Przy Łokietka 7/1, naprzeciwko Kaskady znajdziecie sklep START GAME prowadzony dla graczy i przez graczy tej niezwykle popularnej platformy.

Zdarzył się wypadek? Co z Twoimi składkami?

30 czerwca 2017, 15:24
Wypadek. Pierwsze, o czym myślisz: czy wszyscy są cali i zdrowi. Dopiero w następnej kolejności zastanawiasz się nad formalnymi i materialnymi konsekwencjami zdarzenia. Jedną z nich jest składka na obowiązkowe ubezpieczenie OC, której wysokość może ulec zmianie po wypadku.

Nadwarciańska Dycha wystartuje 18 czerwca

7 czerwca 2017, 14:47
Czwarta edycja największej imprezy biegowej w regionie, czyli Nadwarciańska Dycha już w niedzielę, 18 czerwca. Najlepszy gorzowianin i gorzowianka otrzymają nagrody w postaci tygodnia ze Smaczną Dieta.

Gdzie warto wybrać się z Gorzowa na weekend?

25 marca 2017, 10:17
Korzystna infrastruktura komunikacyjna Gorzowa Wielkopolskiego sprzyja weekendowym, mniej lub bardziej spontanicznym wypadom do różnych wyjątkowych miejsc w Polsce. Prezentujemy dwa wyjątkowe miasteczka, do których można dojechać bezpośrednio z Gorzowa - coś dla zwolenników architektonicznych zabytków i górskich wędrówek.

Pod naszym patronatem: Motocykliści wystartują 1 kwietnia

14 marca 2017, 17:15
To nie prima aprilis. 1 kwietnia na ulice Gorzowa wyjadą pasjonaci dwóch kółek. Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie parada inaugurująca sezon motocyklowy.

Na drogach znów może być niebezpiecznie!

12 stycznia 2017, 20:40
Kierowcy i piesi uważajcie – rano po raz kolejny Gorzów może zasypać śnieg. Szykując się do szkoły czy pracy weźmy to pod uwagę. Na drogach i chodnikach może być ślisko.

Drogie polisy, ale nie w Gorzowie

29 listopada 2016, 15:32
Od stycznia do listopada tego roku ceny polis OC najbardziej wzrosły w Poznaniu, Łodzi i Warszawie - wynika z raportu przygotowanego dla PAP przez multiagencję ubezpieczeniową Superpolisa.pl. Najmniej OC zdrożał między innymi w Gorzowie.
Fotoreportaże


x
Praca!