wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Pasje i emocje

Gdzie warto wybrać się z Gorzowa na weekend?

25 marca 2017, 10:17

Korzystna infrastruktura komunikacyjna Gorzowa Wielkopolskiego sprzyja weekendowym, mniej lub bardziej spontanicznym wypadom do różnych wyjątkowych miejsc w Polsce. Prezentujemy dwa wyjątkowe miasteczka, do których można dojechać bezpośrednio z Gorzowa - coś dla zwolenników architektonicznych zabytków i górskich wędrówek.

Pod naszym patronatem: Motocykliści wystartują 1 kwietnia

14 marca 2017, 17:15

To nie prima aprilis. 1 kwietnia na ulice Gorzowa wyjadą pasjonaci dwóch kółek. Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie parada inaugurująca sezon motocyklowy.

Na drogach znów może być niebezpiecznie!

12 stycznia 2017, 20:40

Kierowcy i piesi uważajcie – rano po raz kolejny Gorzów może zasypać śnieg. Szykując się do szkoły czy pracy weźmy to pod uwagę. Na drogach i chodnikach może być ślisko.

Drogie polisy, ale nie w Gorzowie

29 listopada 2016, 15:32

Od stycznia do listopada tego roku ceny polis OC najbardziej wzrosły w Poznaniu, Łodzi i Warszawie - wynika z raportu przygotowanego dla PAP przez multiagencję ubezpieczeniową Superpolisa.pl. Najmniej OC zdrożał między innymi w Gorzowie.

Pojadą na Kubę do Hiszpanii i Włoch

23 września 2016, 09:13

Kubańskie cygara, hiszpańskie flamenco i włoska kuchnia. Takie atrakcje podczas tego urlopu czekają na Agnieszkę, Krzysztofa i Tomasza. Wszyscy troje są pracownikami Pośrednictwa Finansowego „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.. Pracodawca ufundował swoim pracownikom atrakcyjne wycieczki do Hiszpanii, Włoch i na Kubę. A to wszystko podczas imprezy firmowej w której uczestniczyło ponad tysiąc osób.

Wyskocz z nudy. W Gorzowie powstanie park trampolin

9 czerwca 2016, 21:00

Już w przyszłym roku w naszym mieście powstanie centrum rozrywki Spring Planet. Nowa atrakcja będzie zlokalizowana w hali przy ul. Targowej. Na powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Rajd superbohaterów w Skwierzynie [zdjęcia]

4 czerwca 2016, 10:54

W sobotni poranek Skwierzynę opanowali Superman, Rudy 102, Batman czy Supermamuśki. Wszystko za sprawą rajdu „Szlakiem Bobrów” w który wystartowało 25 załóg samochodowych.

Żołnierze w centrum Gorzowa [wideo, zdjęcia]

22 maja 2016, 12:50

Rosomaki, karabiny oraz żołnierze w pełnym umundurowaniu – taki obrazek mogliśmy podziwiać w niedzielne przedpołudnie na Starym Rynku w Gorzowie. Był to jeden z przystanków międzyrzeckich żołnierzy.

Kolejny wypadek na Okulickiego

19 stycznia 2016, 11:30

Po godz. 11 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Okulickiego z Kombatantów. W zdarzeniu brały udział kia i peugot. Ponownie winny był kierowca, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Gorzowianie z kościołem na bakier

5 stycznia 2016, 12:55

4 na 10 gorzowian chodzi w niedziele do kościoła. Statystycznie jesteśmy jednym z najmniej pobożnych województw. Jeszcze gorzej jest z modlitwą. Tylko 23 procent z nas regularnie się modli.