Wiadomości › Pasje i emocje

40 lat woziły mieszkańców Gorzowa

15 września 2017, 12:57
Jeszcze kilka lat temu woziły mieszkańców Gorzowa. Teraz idą pod młotek i zapewne do kasacji. Mowa tu o tramwajach marki Konstal 105N. Najstarszy wóz ma ponad 40 lat

Sklep z pasją: Start Game Gorzów

7 sierpnia 2017, 16:50
W Gorzowie pojawiło się miejsce, gdzie można kupić, wymienić lub odsprzedać swoją grę na Playstation. Przy Łokietka 7/1, naprzeciwko Kaskady znajdziecie sklep START GAME prowadzony dla graczy i przez graczy tej niezwykle popularnej platformy.

Zdarzył się wypadek? Co z Twoimi składkami?

30 czerwca 2017, 15:24
Wypadek. Pierwsze, o czym myślisz: czy wszyscy są cali i zdrowi. Dopiero w następnej kolejności zastanawiasz się nad formalnymi i materialnymi konsekwencjami zdarzenia. Jedną z nich jest składka na obowiązkowe ubezpieczenie OC, której wysokość może ulec zmianie po wypadku.

Nadwarciańska Dycha wystartuje 18 czerwca

7 czerwca 2017, 14:47
Czwarta edycja największej imprezy biegowej w regionie, czyli Nadwarciańska Dycha już w niedzielę, 18 czerwca. Najlepszy gorzowianin i gorzowianka otrzymają nagrody w postaci tygodnia ze Smaczną Dieta.

Gdzie warto wybrać się z Gorzowa na weekend?

25 marca 2017, 10:17
Korzystna infrastruktura komunikacyjna Gorzowa Wielkopolskiego sprzyja weekendowym, mniej lub bardziej spontanicznym wypadom do różnych wyjątkowych miejsc w Polsce. Prezentujemy dwa wyjątkowe miasteczka, do których można dojechać bezpośrednio z Gorzowa - coś dla zwolenników architektonicznych zabytków i górskich wędrówek.

Pod naszym patronatem: Motocykliści wystartują 1 kwietnia

14 marca 2017, 17:15
To nie prima aprilis. 1 kwietnia na ulice Gorzowa wyjadą pasjonaci dwóch kółek. Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie parada inaugurująca sezon motocyklowy.

Na drogach znów może być niebezpiecznie!

12 stycznia 2017, 20:40
Kierowcy i piesi uważajcie – rano po raz kolejny Gorzów może zasypać śnieg. Szykując się do szkoły czy pracy weźmy to pod uwagę. Na drogach i chodnikach może być ślisko.

Drogie polisy, ale nie w Gorzowie

29 listopada 2016, 15:32
Od stycznia do listopada tego roku ceny polis OC najbardziej wzrosły w Poznaniu, Łodzi i Warszawie - wynika z raportu przygotowanego dla PAP przez multiagencję ubezpieczeniową Superpolisa.pl. Najmniej OC zdrożał między innymi w Gorzowie.

Pojadą na Kubę do Hiszpanii i Włoch

23 września 2016, 09:13
Kubańskie cygara, hiszpańskie flamenco i włoska kuchnia. Takie atrakcje podczas tego urlopu czekają na Agnieszkę, Krzysztofa i Tomasza. Wszyscy troje są pracownikami Pośrednictwa Finansowego „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.. Pracodawca ufundował swoim pracownikom atrakcyjne wycieczki do Hiszpanii, Włoch i na Kubę. A to wszystko podczas imprezy firmowej w której uczestniczyło ponad tysiąc osób.

Wyskocz z nudy. W Gorzowie powstanie park trampolin

9 czerwca 2016, 21:00
Już w przyszłym roku w naszym mieście powstanie centrum rozrywki Spring Planet. Nowa atrakcja będzie zlokalizowana w hali przy ul. Targowej. Na powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski