wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.

Ogłoszenia

magazynier / kierowca zatrudnię

20 kwietnia 2017, 14:32

NOWA Elektro Sp. z o.o., ogólnopolska sieć hurtowni elektrycznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:
Magazynier/Kierowca
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Opis stanowiska:
- przyjmowanie dostaw towaru na magazyn,
- kompletacja towaru,
- wydawanie towaru na podstawie dokumentów sprzedażowo-magazynowych,
- prowadzenie dokumentacji magazynowej,
- dbałość o ład i porządek na magazynie,
- dowóz towaru do klientów.
Wymagania:
- doświadczenie związane z pracą na podobnym stanowisku – mile widziane w branży elektrycznej,
- odpowiedzialność i samodzielność działania, umiejętność pracy w zespole,
- profesjonalne, odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków,
- prawo jazdy kategorii B
Firma oferuje:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie adekwatne do nakładu pracy,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: gorzow@nowaelektro.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Wszystkie aplikacje muszą być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie stażu dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. "

Skontaktuj się w sprawie ogłoszenia

NE Gorzów 693 89 13 65

Dziś
Niedziela
30 kwietnia 2017
14°
Jutro
18°
Pojutrze
18°

Kategorie ogłoszeń