Wiadomości › Nieruchomości

Zamiast lasku, będą bloki

15 listopada 2018, 11:00
Gorzowski magistrat sprzedał cenną działkę budowlaną przy ul. Niepodległości i Czereśniowej za kwotę ponad 3,1 mln zł. Miejsce, gdzie obecnie rosną drzewa i krzewy, zamieni się w nowe blokowisko.

Ubezpieczenie domku letniskowego – co trzeba wiedzieć?

25 września 2018, 17:58
Popularną praktyką w Polsce jest inwestycja w domki letniskowe na działkach, by mieć gdzie spędzać weekendy czy wakacje. Niestety wielu rodaków zapomina o tym, że obiekt tego typu warto ubezpieczyć, tak samo jak mieszkanie czy dom. Skrojona na miarę polisa będzie chronić letni domek od zdarzeń losowych, kradzieży czy przed zniszczeniem przez osoby trzecie. Jaką ochronę wybrać, by ustrzec się nieprzewidzianych wydatków z tytułu napraw?

Miejska spółka będzie zarządzać gorzowskim cmentarzem

29 sierpnia 2018, 09:31
Od 1 września nowa spółka - Inneko SPZ rozpocznie administrowanie cmentarzem. To już kolejny in-house, dzięki któremu grupa kapitałowa Inneko, realizuje zadania ważne i potrzebne miastu i mieszkańcom Gorzowa.

Boom na małe mieszkania trwa

18 lipca 2018, 13:39
Inwestowanie w nieruchomości stało się popularne, a przy dzisiejszym zapotrzebowaniu na mieszkania w dużych miastach – bardzo dochodowe. Coraz więcej osób upatruje w tej formie lokowania kapitału sposobu na dodatkowy przychód teraz jak i na emeryturze. Problem w tym, że małe mieszkania schodzą jak na pniu.

PKP PLK nie chce pośredników

27 marca 2018, 20:31
PKP PLK nie ma zamiaru ustępować. Spółka, która remontuje swoje nisze, nie chce żadnych pośredników. Na nic więc obietnice prezydenta, że ogrodzi płotem wyremontowane nisze kolejowe.

Długi czynszowe gorzowian to blisko 50 milionów złotych!

15 marca 2017, 13:24
Blisko 4000 gospodarstw domowych w naszym mieście ma zaległości wobec Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Łącznie gorzowianie zalegają za niezapłacony czynsz na kwotę blisko 50 milionów złotych. Niebawem magistrat wprowadzi nowy program oddłużeniowy.

Multi-kulturalne centrum w samym sercu Gorzowa

13 lutego 2017, 14:06
W czerwcu mamy dowiedzieć się jak będzie wyglądać budynek gorzowskiej „przemysłówki”. Miasto ogłosiło konkurs architektoniczny pod roboczą nazwą Arsenał Kultury. Ma tam być mała sala koncertowa, kino i miejsce na wystawy.

Dom „w sam raz” na kieszeń każdego gorzowianina

12 grudnia 2016, 20:12
Dom w cenie mieszkania? Każdy z nas marzy o tym, aby porzucić mieszkanie w bloku i zamieszkać we własnym domu – bez uciążliwych i wścibskich sąsiadów. Bez krzyków za ścianą – za to z własnym gankiem i ogrodem. Czy to możliwe?

Działki za bezcen. Miasto ma plan

30 listopada 2016, 14:28
W przyszłym roku władze Gorzowa chcą ruszyć ze specjalnym programem. Każdy, kto będzie chciał wybudować domek jednorodzinny na wyznaczonych przez miasto terenach – będzie mógł kupić działkę za 25 procent jej wartości.

Na byłym poligonie powstanie nowe osiedle

3 kwietnia 2016, 11:05
Prawie 9,2 mln złotych wpłynie do budżetu miasta po przetargach na sprzedaż gruntów gminnych. Spośród siedmiu wystawionych działek cztery udało się sprzedać. Największy wpływ przyniesie sprzedaż trzech działek położonych na terenach popoligonowych


Fotoreportaże


x