Wiadomości › Nieruchomości

Długi czynszowe gorzowian to blisko 50 milionów złotych!

15 marca 2017, 13:24
Blisko 4000 gospodarstw domowych w naszym mieście ma zaległości wobec Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Łącznie gorzowianie zalegają za niezapłacony czynsz na kwotę blisko 50 milionów złotych. Niebawem magistrat wprowadzi nowy program oddłużeniowy.

Multi-kulturalne centrum w samym sercu Gorzowa

13 lutego 2017, 14:06
W czerwcu mamy dowiedzieć się jak będzie wyglądać budynek gorzowskiej „przemysłówki”. Miasto ogłosiło konkurs architektoniczny pod roboczą nazwą Arsenał Kultury. Ma tam być mała sala koncertowa, kino i miejsce na wystawy.

Dom „w sam raz” na kieszeń każdego gorzowianina

12 grudnia 2016, 20:12
Dom w cenie mieszkania? Każdy z nas marzy o tym, aby porzucić mieszkanie w bloku i zamieszkać we własnym domu – bez uciążliwych i wścibskich sąsiadów. Bez krzyków za ścianą – za to z własnym gankiem i ogrodem. Czy to możliwe?

Działki za bezcen. Miasto ma plan

30 listopada 2016, 14:28
W przyszłym roku władze Gorzowa chcą ruszyć ze specjalnym programem. Każdy, kto będzie chciał wybudować domek jednorodzinny na wyznaczonych przez miasto terenach – będzie mógł kupić działkę za 25 procent jej wartości.

Na byłym poligonie powstanie nowe osiedle

3 kwietnia 2016, 11:05
Prawie 9,2 mln złotych wpłynie do budżetu miasta po przetargach na sprzedaż gruntów gminnych. Spośród siedmiu wystawionych działek cztery udało się sprzedać. Największy wpływ przyniesie sprzedaż trzech działek położonych na terenach popoligonowych

Słowianka bez hotelu, ale...

9 października 2015, 11:10
Od wielu lat trwała dyskusja na temat budowy nowoczesnego hotelu przy gorzowskiej Słowiance. Jednak ostatecznie zrezygnowano z tej inwestycji. Miastu pozostała działka, którą można wykorzystać na przykład na nowy basen.

Rynek wtórny kontratakuje

29 lipca 2015, 09:47
Branża deweloperska dawno nie przeżywała takiego rozkwitu. Według danych GUS w pierwszej połowie tego roku oddali oni do użytkowania ponad 23 000 mieszkań i rozpoczęli budowę kolejnych 40 000 lokali. Do tej pory deweloperom sprzyjały przede wszystkim niskie stopy procentowe i program MdM. Jednak nadchodzące zmiany mogą utrudnić im sprzedaż budowanych właśnie mieszkań.

Młodzi na start, czyli łatwiejsze kupno pierwszego mieszkania

22 czerwca 2015, 12:13
Od września osoby chcące skorzystać z programu „Mieszkanie dla Młodych” będą miały możliwość kupna mieszkania również z rynku wtórnego, a nie tak jak do tej pory – wyłącznie z rynku pierwotnego.
Fotoreportaże


x
Warta Residence Gorzów Wielkopolski