wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Nasze Miasto

Walczaka i Warszawska gotowa do końca maja?

24 marca 2017, 12:16

Władze Gorzowa doszły do porozumienia z firmą Taumer, jeżeli chodzi o przebudowę ul. Walczaka i Warszawskiej. Firma zapewnia, że prace zakończą się w ciągu dwóch miesięcy.

Co na Wyszyńskiego-Owocowej?

22 marca 2017, 19:49

Akomodacyjna sygnalizacja świetlna, małe rondo czy zmiana organizacji ruchu? Mieszkańcy Gorzowa debatowali o tym jak rozwiązać problem korków na mostku przy skrzyżowaniu Owocowej i Wyszyńskiego.

Smocze łodzie i basen na Warcie– pomysły mieszkańców na Gorzów

22 marca 2017, 12:43

We wtorkowy wieczór mieszkańcy Gorzowa spotkali się w Przystani Sportów Wodnych, aby podyskutować o budżecie obywatelskim i wybrać inwestycje ogólnomiejskie. Ostatecznie zgłoszono 12 pomysłów.

Miasto ma dosyć czekania na Walczaka i Warszawską

22 marca 2017, 09:38

Przebudowa ul. Walczaka i Warszawskiej, to dwie najważniejsze drogowe inwestycje w Gorzowie, których końca nie widać. A wykonawca co chwilę przekłada termin zakończenia prac. Władze mówią stanowcze „nie” firmie i chcą programu naprawczego.

Droga gotowa, ale na przejazd trzeba poczekać

21 marca 2017, 15:02

Remont ulicy Borowskiego w Gorzowie jest już na finiszu. Mostki ukończone, asfalt wylany. Zostały jedynie prace przy chodnikach. Jednak jak się okazało, radość z oddania drogi do użytku była przedwczesna, bo ulicą przejechać będzie można dopiero za miesiąc.

Przetarg na tanie działki w kwietniu

21 marca 2017, 11:30

Do sprzedaży terenów budowlanych w Gorzowie za bezcen zostało przeznaczonych 108 działek. Na początek chętne osoby będą mogły kupić tereny w siedmiu lokalizacjach przy ul. Pełczyckiej, Granicznej i Kowalskiego.

Remont Kobylogórskiej jak najszybciej

21 marca 2017, 08:05

Jeszcze w marcu powinien zostać ogłoszony przetarg na przebudowę ostatniego odcinka ul. Kobylogórskiej. Władze Gorzowa chcą rozpocząć prace, tak szybko jak tylko jest to możliwe. Według zapowiedzi ma to być maj.

W Gorzowie rowerów nie wypożyczymy

20 marca 2017, 21:02

W Gorzowie nie wypożyczymy roweru. Z takim pomysłem do władz miasta zwrócili się radni PiS. Okazuje się, że przeszkodą w uruchomieniu wypożyczalni może być… zbyt duża liczba wzniesień w naszym mieście.

I Ty możesz mieć swoje drzewko

20 marca 2017, 14:37

Gorzów obchodzi w tym roku swoje 760-lecie. Z tej okazji władze Gorzowa postanowiły we wtorek 21 marca posadzić 76 drzewek w parku na Górczynie oraz rozdać mieszkańcom miasta 760 sadzonek drzew.

Wiemy, kto nam zaprojektuje system informacji pasażerskiej

20 marca 2017, 13:00

Władze Gorzowa szukały wykonawcy, który opracuje dokumentację projektowo-kosztorysową systemu informacji pasażerskiej i monitoringu komunikacji miejskiej. Do ogłoszonego przetargu zgłosiły się dwie firmy, który przedstawiły bardzo skrajne oferty. Wygrała ta tańsza.