Wiadomości › Kultura

Król będzie grał dla gorzowian

30 maja 2015, 12:06
Dla każdego coś miłego – tak można powiedzieć o muzykach, którzy wystąpią podczas tegorocznych Dni Gorzowa, które po czterech latach przerwy wracają do naszego miasta. Na gorzowskiej scenie oprócz zespołu Zakopower, Raya Wilsona i grupy Najlepszy Przekaz w Mieście, zobaczymy również Błażeja Króla.

Najlepszy Przekaz w Mieście także w Gorzowie!

12 maja 2015, 09:54
Zakopower i Ray Wilson - Genesis Classic Orchestra, to dwie gwiazdy Dni Gorzowa, które poznaliśmy do tej pory. Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić kolejny zespół. Będzie to polska grupa hip-hopowa.

Ewelina Lisowska i Wet Fingers na święcie studentów

8 maja 2015, 20:20
Samorząd Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zaprasza wszystkich studentów i mieszkańców Gorzowa do zabawy podczas trzydniowych Juwenaliów PWSZ 2015. Impreza startuje we wtorek 12 maja.

Znamy kolejną muzyczną gwiazdę Dni Gorzowa!

5 maja 2015, 11:44
Z każdym dniem znamy coraz więcej szczegółów dotyczących organizacji Dni Gorzowa, które odbędą się w naszym mieście w ostatni weekend czerwca. Znamy też kolejnego wykonawcę, który zagra wspaniały koncert przed gorzowską publicznością, będzie to…

"Nadęty" imprezowy tramwaj

4 maja 2015, 17:05
We wtorek na ulice Gorzowa wyjedzie imprezowy tramwaj, a z wnętrza pojazdu będzie rozbrzmiewać muzyka na orkiestry dęte.

Majówkowy rozkład jazdy. Sprawdź co się dzieje nie tylko w mieście

29 kwietnia 2015, 11:15
Długi majowy weekend już za pasem. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłów, jak spędzić ten wolny czas zarówno w Gorzowie, jak i w okolicy. A jest w czym wybierać.

Znamy pierwszą gwiazdę podczas Dni Gorzowa!

29 kwietnia 2015, 09:57
Chociaż magistrat nie chce podawać szczegółów na temat czerwcowej imprezy, to nam udało się ustalić pierwszy zespół, który zagra dla gorzowian na błoniach nad Wartą.

Wracają Dni Gorzowa!

28 kwietnia 2015, 09:08
To potwierdzone, w ostatni weekend czerwca powróci impreza na którą wielu mieszkańców naszego miasta czekało z utęsknieniem przez ostatnie cztery lata.

Zielonogórska Zalotka wygrała "PiGi"

1 marca 2015, 20:50
Co prawda, to żeński, trzyosobowy kabaret z Zielonej Góry wygrał X Przegląd Kabaretów Studenckich "PiGi", ale to Kabaret Pod Napięciem zawładną sercami publiczności - zdobywając Świnię Publiczności oraz zajmując trzecie miejsce.

Antyradio już w Gorzowie

28 lutego 2015, 14:17
Na 98,4 MHz możecie już słuchać Antyradia. Rozgłośnia nadaje muzykę w formacie alternative rock. Na antenie obecne są m.in. audycje tematyczne i autorskie, codzienna lista przebojów oraz koncerty muzyki rockowej. W ciągu dnia Antyradio prezentuje 17 wydań serwisów informacyjnych „Prawda w Antyradiu” i regularne doniesienia o sytuacji drogowej.
Fotoreportaże