Getting Out Festival #5


Getting Out Festival #5

adres:
Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim
ul Teatralna 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski

I etap
Do 08.11.2017 godz. 17:00 - termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa
Do 13.11.2017 - opublikowanie listy wykonawców zakwalifikowanych do II etapu

II etap
18.11.2017 - występ finalistów I etapu na Koncercie konkursowym, posiedzenie Jury
18.11.2017 - koncert SMOLIK // KEV FOX (bilety 40 zł)
19.11.2017 - koncert gościa Festiwalu - POGODNO (bilety 15 zł) i Laureata Nagrody Głównej

Celem „Getting Out Festival 2017” jest sprowokowanie wszystkich tworzących muzykę w domach, w głowach, w garażach, na komputerach do wyjścia z projektami dalej i przedstawienia ich przed publicznością w żywej, koncertowej formule. Nie stawiamy ograniczeń gatunkowych. Wierzymy, że dobra muzyka ma uniwersalną cechę – wiarygodność wynikającą ze szczerości wypowiedzi. Nie jest więc ważne czy jesteś solistą, grasz w duecie, korzystasz z elektroniki, sampli czy grasz w „klasycznym” składzie kapeli rockowej. Premiujemy niepokorne, wywrotowe podejście do zastanych form i gatunków. Liczymy na autorski, muzyczny przekaz wsparty niebanalnym (najlepiej polskim) tekstem. Nagrodą główną Festiwalu jest sfinansowanie dowolnego etapu produkcji wydawnictwa fonograficznego (rejestracja studyjna, mastering, tłoczenie itp.) wartości 4400 zł.

Festiwal chociaż ogólnopolski, jest skierowany do młodych, amatorskich twórców z regionu gorzowskiego. Wspiera i premiuje tworzenie autorskiego i niekomercyjnego repertuaru. Zainteresowanych przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się regulaminem.

Do 8 listopada czekamy na Wasze zgłoszenia do pierwszego etapu, które możecie przesyłać na adres : info@mckgorzow.pl. Karty zgłoszenia i więcej o festiwalu na: www.gof.mckgorzow.pl

Przesłuchania konkursowe (II etap) odbędą się 18 listopada. Listę zespołów, które wezmą w nich udział, opublikujemy kilka dni wcześniej.

W czasie festiwalu wystąpią również goście specjalni. W sobotę Koncert Smolik // Kev Fox, a w niedzielę Koncert Pogodno. Więcej informacji w wydarzeniach dedykowanych tym koncertom.

Fotoreportaże