wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Reklama na portalu gorzowianin.com

Statystyki nie kłamią, popularność naszego serwisu internetowego wciąż wzrasta. Dostarczamy naszym czytelnikom to, czego oczekują. Ciekawe, odpowiednio wyselekcjonowane informacje, zawsze szybko i zawsze rzetelnie. 

Tylko od początku miesiąca (w okresie 1-23 grudnia) naszą stronę odwiedziło blisko 80 000 unikalnych użytkowników. Osoby te – według statystyk w 75% powracające na naszą stronę - wyświetliły nasz serwis aż 490 000 razy. Przez wspomniany okres, wszystkie reklamy znajdujące się na naszej stronie wyświetliły się 753 000 razy!

Możemy pochwalić się też największą, aktywną grupą realnych użytkowników śledzących nasz portal na Facebooku. Na dzień 27 grudnia jest to dość imponująca liczba 15 731 osób - ta liczba wciąż rośnie. Nasi czytelnicy zawsze chętnie angażują się w dyskusje nad poruszanymi tematami.

Jesteśmy też niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o szybkość przekazywanych informacji. Relacje z każdego ważnego wydarzenia w naszym mieście i okolicach przekazujemy praktycznie na bieżąco. Są one dodatkowo ilustrowane zdjęciami i materiałami wideo. Czytelnik dostaje więc w pigułce najważniejsze i najbardziej interesującego go informacje.

 

A2 - 750 x 200 pikseli - 149,00 zł

B1 - 300 x 250 pikseli - 99,00 zł

C1 - 680 x 100 pikseli - 79,00 zł

Podane w cenniku kwoty są cenami netto za 1 miesiąc emisji. Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. O ile nie podano inaczej, wszystkie bannery wyświetlane są w rotacji - maksymalnie z trzema innymi.

Na życzenie bannery mogą ukazywać się bez rotacji, na stałe w wyznaczonym miejscu. Wówczas cena emisji wrasta o 100%

ARTYKUŁY SPONSOROWANE: czas emisji nieograniczony.

Ekspozycja:

7 dni na stronie głównej portalu – 99,00 zł

14 dni na stronie głównej portalu – 149,00 zł

RABATY:

Rabaty udzielane sa przy kampaniach dłuższych niż 1 -mc.

2-mce - 5% rabatu, 3-mce - 10% rabatu, 4-mce - 15% rabatu, 5 i więcej mcy - 20% rabatu

 

 

REGULAMIN emisji reklam na stronie gorzowianin.com

1. Podane w cenniku kwoty są cenami netto. Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. O ile nie podano inaczej, wszystkie bannery wyświetlane są w rotacji - maksymalnie z trzema innymi.

2. Cena KAMPANII nie obejmuje wykonania banera reklamowego, jego koszt jest wyceniany oddzielnie.

3. Wszelkie zamowienia na kampanie reklamowe trwające mniej niż 31 dni kalendarzowych wyceniane będa jako kampanie 1-miesięczne.

4. Parametry techniczne bannerów reklamowych
− Paleta barw: RGB, zalecana rozdzielczość: 72 dpi,
-  Obraz statyczny: JPG, GIF, TIF
- animacje: flash swf