wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Reklama na portalu gorzowianin.com

Statystyki nie kłamią, popularność naszego serwisu internetowego wciąż wzrasta. Dostarczamy naszym czytelnikom to, czego oczekują. Ciekawe, odpowiednio wyselekcjonowane informacje, zawsze szybko i zawsze rzetelnie. 

W każdym miesiącu naszą stronę odwiedza od 80 do 100 tysięcy unikalnych użytkowników. Osoby te – według statystyk w 75% powracające na naszą stronę - wyświetlają nasz serwis aż 490 000 razy. W ciągu miesiąca wszystkie reklamy znajdujące się na naszej stronie wyświetlają się 700-800 tysięc razy!

Możemy pochwalić się też największą, aktywną grupą realnych użytkowników śledzących nasz portal na Facebooku. Na dzień 1 marca jest to dość imponująca liczba 17 400 osób - ta liczba wciąż rośnie. Nasi czytelnicy zawsze chętnie angażują się w dyskusje nad poruszanymi tematami.

Jesteśmy też niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o szybkość przekazywanych informacji. Relacje z każdego ważnego wydarzenia w naszym mieście i okolicach przekazujemy praktycznie na bieżąco. Są one dodatkowo ilustrowane zdjęciami i materiałami wideo. Czytelnik dostaje więc w pigułce najważniejsze i najbardziej interesującego go informacje.

A2 - 750 x 200 pikseli - 199,00 zł

B1 - 300 x 250 pikseli - 149,00 zł

C1 - 680 x 100 pikseli - 129,00 zł

Podane w cenniku kwoty są cenami netto za 1 miesiąc emisji. Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. O ile nie podano inaczej, wszystkie bannery wyświetlane są w rotacji - maksymalnie z trzema innymi.

Na życzenie bannery mogą ukazywać się bez rotacji, na stałe w wyznaczonym miejscu. Wówczas cena emisji wrasta o 100%

RABATY:

Rabaty udzielane sa przy kampaniach dłuższych niż 1 -mc.

2-mce - 5% rabatu, 3-mce - 10% rabatu, 4-mce - 15% rabatu, 5 i więcej mcy - 20% rabatu

 

 

 

REGULAMIN emisji reklam na stronie gorzowianin.com

1. Podane w cenniku kwoty są cenami netto. Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. O ile nie podano inaczej, wszystkie bannery wyświetlane są w rotacji - maksymalnie z trzema innymi.

2. Cena KAMPANII nie obejmuje wykonania banera reklamowego, jego koszt jest wyceniany oddzielnie.

3. Wszelkie zamowienia na kampanie reklamowe trwające mniej niż 31 dni kalendarzowych wyceniane będa jako kampanie 1-miesięczne.

4. Parametry techniczne bannerów reklamowych
− Paleta barw: RGB, zalecana rozdzielczość: 72 dpi,
-  Obraz statyczny: JPG, GIF, TIF
- animacje: flash swf

ARTYKUŁY SPONSOROWANE:

W ramach artykułu sponsorowanego gwarantujemy:

Nieograniczoną emisję artykułu na stronach portalu gorzowianin.com oraz ekspozycję na stronie głównej portalu w eksponowanym miejscu przy głównych newsach.

Cena uzależniona jest od czasu ekspozycji artykułu na głównej stronie portalu i wynosi:

- 149 złotych netto w przypadku ekspozycji przez 7 dni

- 199 złotych netto w przypadku ekspozycji artykułu przez 14 dni.

Ponadto oferujemy:

- Jednorazowe umieszczenie linku do artykułu na fanpage portalu gorzowianin.com na portalach społecznościowych: facebook.com oraz twitter.com

- możliwość zamieszczenia w artykule trzech aktywnych linków kierujących do strony www - Klienta lub aktywnych linków kierujących do ulotek, folderów i innych materiałów reklamowych przygotowanych w formacie PDF;

- możliwość zamieszczenia dobrej jakości zdjęć dostarczonych przez Klienta;

- możliwość zamieszczenia w ramach artykułu filmu dostarczonego przez Klienta.